SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Polki. Autokorekta zj**ala mi wypowiedź.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Dawno nie widziałem już w UFC takiego klauna, jak ten Holland...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja wam powiem, że zastanawiam się czy polityka (PiSowskie komuchy) i świat (BLM, feministki, lewaki narzekające wszedzie na rasizm) zrobił się teraz taki posrany czy po prostu zawsze tak było, tyle że w dzieciństwie się tym nie interesowałem - w podstawówce czy gimbazie miałem to gdzieś.

Tak w ogóle szykują się podobno kolejne obostrzenia, mają być ogłoszone najpóźniej w czwartek.





Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-03-23 23:02:27
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ja wam powiem, że zastanawiam się czy polityka (PiSowskie komuchy) i świat (BLM, feministki, lewaki narzekające wszedzie na rasizm) zrobił się teraz taki posrany czy po prostu zawsze tak było, tyle że w dzieciństwie się tym nie interesowałem - w podstawówce czy gimbazie miałem to gdzieś.

Tak w ogóle szykują się podobno kolejne obostrzenia, mają być ogłoszone najpóźniej w czwartek.










Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-03-23 23:02:27

Agares nazwanie PiS "komuchami" to trochę i tak obraza dla "komuchów "
Gierek np jaki był (komuch i można go lubić albo nie lubic ) ale jednak "chciał imo Dobrze " dla swojego kraju ,a dziś mamy jawne rozpyerdalanie gospodarki pod pretekstem epidemii grypy która była od dawien dawna
Btw Szwecja i Białoruś otwarta i "mniemanie zachorowania " takie same jak w krajach objętych "obostrzeniami "

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-03-23 23:25:50
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kiedyś, aż tak nie było jak dzisiaj. Bez przesady. Świat jest coraz bardziej poj**any
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja tak się bardziej polityką zacząłem interesować po 2010 i mnie to zastanowiło.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No jest , jak można było odwołać "euro 2020" a ja tak czekałem , mam nadzieję że w tym roku będzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
No ja tak się bardziej polityką zacząłem interesować po 2010 i mnie to zastanowiło.

To tak poważnie niezadobrze , katuj Historię(chociaż ty raczej umysł ścisły raczej )
Bo tu się wszystko klaruje jasno na przestrzeni lat i dziejów
Nwo itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jest coraz gorzej

ludzie cienia znaleźli sposób na pomnażanie kapitału i wpływów

sprawili że pospólstwo sądzi że rzeczywiście coś znaczy że ich zdanie się liczy i zostanie wysłuchane
dawniej chamy nie miały złudzeń znały swoje miejsce
przekonano ludzi że każdy jest ważny i wyjątkowy że "zasługuję na coś więcej" że ktoś się nim zajmie ... itd.
trzeba tylko postępować zgodnie z instrukcjami nie zadawać pytań i głosować na odpowiednich ludzi (głosowanie moim zdaniem gófno znaczy jest tylko narzędziem mającym utwierdzić w ludziach przekonaniu że sami wybrali taki a nie inny los taką a nie inną rzeczywistość że od nich coś zależy)

a to nieprawda 99,9% ludzi g**** znaczy
jedynym ich wkładem ludzkość jest praca i konsumpcja i dostarczanie kolejnych pokoleń pracowników i konsumentów
ewentualnie mięsa armatniego i sługusów

kiedyś trzeba było motłoch do posłuszeństwa do pracy zmuszać kijem dzisiaj odpowiednio zmanipulowany i uwarunkowany a przy tym nastroszony sam utrzymuje siebie w ryzach , sami sobie do gardeł skaczemy za okruchy
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
U nas wszystko zamykają z powodu wirusa a w Izraelu otwierają
Np wczoraj otworzyli ogień do palestyńskich dzieci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium