SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pruski dryl
elegancko

już to widzę ... wchodzisz do sali w Pikielhaubie w nundurku nauczycielskim
z wąsem podkręconym dostojnie

studenty wyprostowane na baczność ... bogate z przodu bidne z tyłu , chłopcy na prawo dziewczyny na lewo

dyżurny na środku ... trzaśnięcie obcasami i

Her Profesorr Agares ... klase gotowe do
edukacji !

Gut ... siadać i mordy w kubeł ... oddychać płytko bo mam dzisiej ch**owy humor


zaczynamy
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
chociaż daj im pościągać na kolosach :D
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie!!! Niech się boją nosa podnieść za wysoko!!! ma być kuhwa dyscyplina, stres, strach, łzy!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Odechciało mi się dźwigać typowo trójbojowo przez te kontuzje więc sobie wrzucę coś takiego raz w tyg
Front 2 ciężkie
WL 2 ciężkie
Zarzut
Podrzut
Push Pres / wiosło - to jakby w super serii
Wyciskanie półsztango / coś na bic
Poręcze / i tu nie wiem co wrzucić
Progresja liniowa
W marcu Grand Prix Polski i jakoś blisko tej daty Puchar Polski w MMA to się akurat pociągnę do marca.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w marcu na grand prix tez chyba wale
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Grind - gram tera w ME2 Soldierem, powiem CI, że na samym poczatku on mnei się strasznie chxjowy wydawał, a teraz nim koszę, że hoohoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja każdy ME przeszedlem soldierem najpierw. To klasa która zawsze wybieram.w.kazdej grze najpierw

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
No i byłem se na kontroli u orto.
Obejrzał, pomacał i stwierdził że może być jednak złamanie...
Po rtg okazało się na szczęście że nie, mimo wszystko do stycznia l4 a ja już mam dosyć leżenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja też, ale najlepszy był jednak vanguard chyba i infiltrator

Fajnie było z Brutami wychodzić na solo vanguardem albo bioniciem


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-12-13 16:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Lol poprawiliscie humor tymi komentarzami o dyscyplinie.

To fajne musi być np. takim dowódcą jak cię taka cała armia słucha. Fajne jest takie zarządzanie ludem, gdzie ich kolejne ruchy zależą od twoich decyzji.

W sumie w tym tygodniu wyrobiłem z 25% dydaktyki jaką miałem przeznaczoną w ciągu 4 lat doktoratu. Najcięższy tydzień minął.


Ja z Mass Effect najbardziej lubię klasę szturmowiec. Uwielbiam tak z bliska przyp******ę jakiemuś przeciwnikowi strzelbą.

Tu jakieś kontuzje widzę macie. Powinniście se teraz przez święta wypocząć i zregenerować się.


Prosiak ty powinieneś tego typu lekkie i humorystyczne powiastki pisać, bo masz dryg do tego.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-12-13 20:13:31

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium