SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To ile lat Ciebie tutaj już nie byo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kuhwa. Zawsze mam jakieś dwie opcje do wyboru jeśli chodzi o życie zawodowe, zawsze kuhwa. I to obie są spoko. Żeby kuhwa nic się nie działo to by spoko było, a tak kuhwa wiecznie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jakie masz opcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
E-commerce albo trener. Pierwsza opcja to zdrowy rozsądek a druga to coś w stylu roboty, która łączy się z pasją itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kurde jaka drama podobno w internetach jest teraz z tym Njmanem Stanowskim , jakiś burmistzr zrobi tą galę Najmanowi afera ponoć ludzie pod urzędem ... kvrwa po mojemu marketing lvl. PRO

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To ta afera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
rozwijaj pasję (chyba że masz głodny chodzić) jak możesz to rób co lubisz bo skończysz np: tak jak ja

ostatnio mam takie saidy że aż muszę sam sobie usiąść i "wytłumaczyć" że to tylko myśli i zyebane emocje i trzeba robić swoje
a jestem w dupie mimo że nawet sprawy idą O.K ale to co robię to robię bo muszę i nie mam wyjścia ... no przynajmniej na razie
jak masz wstawać codziennie rano i sobie z 15 minut "tłumaczyć" że jest jak jest i tak trzeba to ch** nie robota i ch** nie życie
piszę tak bo sam se nasrałem w życiorys i może komuś pomogę i zamiast na swoich nauczy się na moich błędach

jesteś młody i co dało się poznać na forume niegłupi i masz jakieś pasje jakieś zainteresowania to działaj
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
To ta afera


wiem ale te filmiki długie itd. więc se darowałem
tylko coś tam przeczytałem na szybko
no zobaczymy co wyjdzie z tego cyrku

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium