SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to dobre wyczucie czasu mają. Mi się chciało pić po operacji na wyrostek, bo dopiero tak po trzech dniach piłem, bo mi pękł. Wtedy marzyłem o zwykłej wodzie. Potem próbowałem, ale co wypiłem wyrzygalem, ale potem już piłem i było git

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Odpoczywaj ile się da. Rób jak lekarze mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Tak, jak piszą koledzy wyżej - najgorsze w tej kwestii masz już za sobą. Nawet wyszło na to, że gdyby nie operacja, to nie wiedzieliby o węzłach, co mogłoby skończyć się jeszcze większymi problemami. Głowa do góry, Wysocki! Jakby nie było, to Twoja kolejna wygrana walka z rakiem

A Ty, Pilek, musisz sobie znaleźć babę, bo na prawdę przykro mi się robi, gdy czytam wypowiedzi chłopa, po których ewidentnie widać, że z chęcią porządnie by podupcył, ino nie ma w tym momencie takiej możliwości


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-07-09 19:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam babę teraz ino ja mogę 12x dziennie ;/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To co ta baba, że wychodzisz na forum na najbardziej wyposzczonego z nas wszystkich:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja w przyszłym tygodniu wbijam na miasto i wyrywam, bo w tym zajęty jestem. Mam nadzieję, że upoluje coś fajnego, a pod koniec lipca wyjazd do Włoch i tam wieczorami tylko i wyłącznie podryw, oby się udało.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hiszpanie polecam jeśli o to chodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Hiszpanki łatwe?

Dremor - nie ejst to miłość mojego życia i nie zamierzam z nia byc na stałe. Jest, bo póki co nie mam nic lepszego na oku. Ona jest tak no... Twarz 8/10, ciało 9/10. Niby fajna, niby miła i się nie stawia, ale... No coś nie bangla.
No i nie mieszka ze mną, więc nie sexuje cały czas.

Druga sprawa, że ja ciągle jestme wyposzczony. Moja była mówiła, że sex ze mną jest zwierzęcy i moje libido jest nienormalne


A jak tam Twoja kobita w łóżku się sprawuje?


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-07-09 20:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesteś biały to sporo łatwiejsze niż polki dla erazmusów którzy przyjeżdżają tutaj

Wbrew obiegowym opiniom lokalne lochy rzadko dają erazmusom u nas w Polsce, nie wiem jak jest w przypadku gdzie one pojadą za granice, ale poznałem dużo hiszpanów czy włochów ktorzy narzekają na to, że w Polsce nie mogą poruchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Nasze na wyjeździe podobno lubią korzystać z egzotycznych smaczków. Co innego lokalne loszki, a co innego pseudo-elokwentne studentki, które jeszcze nie skałały sobie dłoni pracą a mniemaniem o sobie przekraczają niejedną osobę, która się w życiu "czegoś" dorobiła

Kurcze Pilek, to trochę lipa, że trwasz w takim układzie, co? Czy może całą uwagę skupiasz na robocie i na ten moment kobieta jest na drugim/ntym planie?


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-07-09 21:22:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium