SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prękość normalna w zabudowanym 50km, ale jak wyjechała nagle, to aż telefon upuściłem z łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shooto
Ale Prosiak w pracy jest profesjonalistą, cza to brać pod uwagę


Dziękuję

swoją drogą faktycznie w "cywilu" takie rzeczy raczej mi się nie zdarzają
może wpływ na to ma moja ulana kwadratowa postura i szczera słowiańska twarz okraszona szarymi oczkami ?
tak wiele pytań tak mało odpowiedzi!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w robocie jak jesteś to mają z tyłu głowy, ze nic im raczej fizycznego nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Plus zwyzywania kogoś jest taki, że zazwyczaj żadnej większej odpowiedzialności, a z wpyerdolem może być różnie. Chyba najlepiej tak, żeby tylko lekki uszczerbek na zdrowiu był do 7 dni.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ok, leci torpeda, którą wczoraj zapowiadałem!

"kolega" stulej do kwadratu, 41 lat w ten czas, chodził codziennie na Msze Św. do duszpasterstwa akademickiego, gdzie zaczęła uczęszczać nadobna młoda niewiastwa o posturze modelki (była miss na słowacji, bo stamtąd pochodziła) i nieskazitelnej twarzy.
Stanęła koło "kolegi", bo on ma aparycje niegroźnego przyjaciela dziadko-geja i jest strasznym melancholikiem (bał się przejść przez ulicę i musiałem na niego czekać, bo szło 3 pato-nastolatków).
Znalazł tę dupę na facebooku, zaprosił do znajomych i zaczął pisać teksty typu "a koleżanka po Mszy znów mi uciekła i nie zdążyliśmy pogadać", ona do niego "ja tam przychodzę dla siebie, a nie dla innych" itd. Zlała go na wszystkie możliwe sposoby.
Stulej dzwoni do mnie i pyta czy to coś znaczy i czy ona mu daje jakieś znaki tak, kurva, żeby się odp******ił. Mówię, że to nie są znaki i po prostu dziewczyna dała CI do zrozumienia, że nie o Ciebie chodzi, gość uważa inaczej i twierdzi, że ona mu daje znaki, bo stanęła raptem DWA KRZESŁA obok niego na Mszy.
Typ potem opowiada jak to stał na ulicy z kolegami przy bankomacie, zaczynna mi opowiadać, gdzie byli rozstawieni jego koledzy, kto z kim gadał i jak stał, keidy przechodziła ONA. Z jakimś typem szła za rękę i nie powiedziała mu cześć i nie zauważyła go, znów mnie pyta czy to coś znaczy i czy chciała mu dać coś do zrozumienai w ten sposób. No kuhwa... Raczej chciała, ale nie było to miłe. Koleś śledził ją, wyszukiwał na jej temat informacje, opowiadał mi ile mu szczęścia daje znajomość z tą dupą (zaj**sita znajomość głupia ci'po). Generalnie powiedziała mu przez telefon, żeby się z nią nie kontaktował, nie zbliżał do niej itd.

Po czasie opowiadam mu kawał "siedzi baba w pociągu i kichnęła, facet z naprzeciwka mówi 'na zdrowie', a ona 'mam chłopaka!!!!' ". Musiałem mu wytłumaczyć, o co chodzi w kawale, że to przesadzona reakcja itd., a typ skumał i zaczyna się śmiać mówiąc "to tak jak Karolina (dupa z opowieści)". AUTENTYK.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kuhwa, ludzie. Skąd Wy takich stulejarzy znacie?!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie to w ogóle nie szokuję, że ty się tak zachowywał xD również znam takich ananasó
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jak mu baba w warzywniaku powie dzień dobry i się uśmiechnie, to pewnie też odbiera to jako znak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To to nie, ale ja znam takich co po jednym spojrzeniu baby już stwierdzają, że coś chciała
Zazwyczaj to są Ci na których baby najmniej lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
ciekawe z czego to wynika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium