SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Ja tam staram się Prosiak, ale nie wiem co przyniesie przyszłość, może i gdzieś tam w naukę pójdę, ale życie wielu potrafi zmielić.

Marian ile masz lat?

No ja tu jestem od początku studiów , czyli 2013 rok.

Oby tylko aktywność w spamie nie siadła, bo jednak Zabstyl w spamie robił duży szum.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-15 20:36:03

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-15 20:36:37


41 lat mam. A data rejestracji na sfd: 2002-11-19
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Prosiak to generalnie ma poczucie wartości na poziomie kupy goowna, niewiadomo dlaczego.
Musisz nad tym popracować panie kolego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja też nie wiem dlaczego Prosiak się tak gnoi Inteligentny gość z wysmakowanym poczuciem humoru Trochę więcej wiary w siebie Panie Prosiak!
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2983 Napisanych postów 5021 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31494
shooto
Prosiak to generalnie ma poczucie wartości na poziomie kupy goowna, niewiadomo dlaczego.
Musisz nad tym popracować panie kolego


bo kiedyś miał poczucie własnej wartości na poziomie góry złota i życie go brutalnie zweryfikowało

wszak jest napisane pycha kroczy przed upadkiem i tak rzeczywiście jest

tak jak alkoholik który przestanie pić w dalszym ciągu jest alkoholikiem
tak dupek na zawsze pozostanie dupkiem nawet jeśli przestał zachowywać się jak dupek ( dupek w zawieszeniu ... no nie wiem dupek emeritus ... takie cuś )

podobno najtrudniejsza rzecz na świecie to stanąć w prawdzie przed samym sobą
u mnie bilans wyszedł bardzo średnio

sporo nad sobą pracuje , niestety ponad dekadę swojego życia zmarnowałem na bycie zarozumiałym pretensjonalnym zapatrzonym w siebie dupkiem tak zarozumiałym i pewnym siebie że nieraz otarłem się wręcz o naiwność (tak to jest możliwe)

mój stosunek do samego siebie nie jest krytyczny ponad miarę , jest raczej wynikiem trzeźwej i oceny ... no znam faceta prawie 36 lat i wiem o nim sporo

"Prosiak" to klawy gość byłoby super gdybym mógł być taki w prawdziwym życiu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Prosiaku, a może trzeba odciąć grubą krechą to co było i postarać się zacząć od nowa z większą wiarą w siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie, dobrze jest się zresetować raz na jakiś czas. Może spowiedź u księdza z całego życia i zacząć od nowa, co T yna to Prosiak?

Ja teraz tworzę nowy projekt i znów będę cisnął z firmą z nowym produktem. Możnapowiedzieć, że to drugi start.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No to powodzenia z firmą Pilek, ja coś czuję, że po studiach jak nie będę pracował komercyjnie tylko gdzieś po uczelniach to chyba za granicę pójdę, bo kasa jest mega ważna. Będę miał taką wizytę u dentysty i za coś poważniejszego trzeba masę kasy płacić.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mało jem ostatnio, dzisiaj zjadłem jedną bułkę z twarogiem i spaghetti...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Czemu jesz mało pilek brak apetytu czy co? Czy brak czasu?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szczerze mówiąc to brak ochoty...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium