SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Pewnie specjalnie, żeby go odbić z sideł samotnej matki jak już się wyszalejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
abyś sobie nie wmawiał, ze to z milosci, wtedy jest ok


nie potrafiłbym
nie potrafiłbym sobie wmówić uczucia którego nie znam , nigdy nie kryłem że jestem sierotą sam od zawsze
zawsze obok ludzi nigdy z nimi

nigdy nie miałem rodziny jako takiej rodziców ani nawet związku który mógłbym nazwać czymś w rodzaju rodziny
wilczy los wilcze prawa

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
oj to jak Ci jakas samotna matka dobrze kolbe obrobi to przepadniesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Przejdzie mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tam nikomu nie zazdroszczę aninnie zawiszcze

Mam takie coś tylko że myślę ale fajnie musi być. Czasem mi jedynie szkoda ale bardziej jakby przykro że ja nie mam czegoś czy jakoś
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bez przesady takiej miłości to już zaznałem ... to bardzo silne uczucie do momentu ejakulacji a później ... jakoś tak wszystko z powrotem szerzeje i wraca do normy

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
To dobrze, wazne, żeby chcieć mieć więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Prosiak przestał być prawiczkiem, teraz jest lewiczkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Ja tam nikomu nie zazdroszczę aninnie zawiszcze

Mam takie coś tylko że myślę ale fajnie musi być. Czasem mi jedynie szkoda ale bardziej jakby przykro że ja nie mam czegoś czy jakoś


no to powiedzmy że mam podobnie tylko że mocniej ... sporo mocniej
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
Prosiak przestał być prawiczkiem, teraz jest lewiczkiem


no oby nie lewusem
to już chyba lepiej flepem

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium