SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
grind
YebatzKimona
Będę testował turkesteron


Co dokładnie?


jakis losowy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
koledzy sprawa jest tego rodzaju czy któryś kolwiek z was wykonywał takie ćwiczenie a jeśli tak to co może o nim powiedzieć dobrego czy złego i na jakie to partie zasadniczo działa najbardziej , bo ogólnie mnie się podoba ale mało o nim informacji jest






Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/12/2022 4:18:34 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Grind, z ciekawości jak można, czy majac dzisiejsza wiedzę tez bys poszedl drogą klucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Prosiak ja bym to ulał i sie skupił na podstawach zamiast udziwniaćn i szukać świętego graala, koła sie nie da wynalezc drugi raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie ulał tylko olał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mam pewne przemyślenie. Nie wiem czy trafne. Chodzi o stan szczęścia. Jakiś czas temu miałem dość trudne wydarzenie dla mnie + oglądałem jeszcze "Podziemny krąg" nie we wszystkim się zgadzam w tym filmie + trochę książek o psychologii, trochę własnego czytania + ostatnio ten film był dla mnie inspiracją




Zastanawiam się nad zmianą podejścia i wypróbowaniem jednej rzeczy. Mianowicie, osiągnięcie stałego, wysokiego poziomu szczęścia jest po prostu nieosiągalne, nawet z biochemicznego punktu widzenia. Czy możliwe jest znalezienie sposobu, w którym stale będziemy szczęśliwi i zadowoleni? Nie wiem, myślę, że nie. Zastanawiam się i czasem to widzę w niektórych tematach związanych z psychologią odnośnie negatywnych emocji. Zazwyczaj, gdy dopadały mnie negatywne emocje od razu je zwalczałem stosując kontr-myśli, wymyślając coś co mogłoby mnie od nich odciągnąć, ale jestem tym coraz bardziej zmęczony. Zastanawiam się czy nie wybrać sposobu biernej obserwacji, pobycia w tych emocjach i poczekaniu, aż one wszystkie odejdą. Coaching mnie ostatnio denerwował, samorozwój jest ważny, ale dążenie do niego za wszelką cenę, żeby wszystko było tip top, to chyba za dużo. To całe gadanie o tym, że każdy jest wyjątkowy, każdy zasługuje na wspaniałe życie, każdy może wszystko itd. itp. mnie już męczy. W sumie tyle.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


?feature=share
Macie tu "braci " ukrów Kvrwa ich mać , sprawa chyba już znana na całą Polskę sprzed paru dni


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-12 23:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tak kiedys reagowalem na zwracanie uwagi niezaleznie od narodowosci, miedzy 18-25 lat, na szczescie nikogo nie zabilem, w sumie nie wiem jak to mozliwe

A swoja droga bohaterowie Polacy widze pomogli koledze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jest jeszcze jeden filmik ale nie wiem czy dać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium