SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie, a co tam się stało? Ciekawa?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Nic takiego ,utytułowany bjjowiec został poddany gilotyną
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No spec od parteru, adcc i te sprawy, a najpierw przeciwnik wybronił jego poddania, potem zaczął bronić obaleń, następnie zaczął go lać w stójce a na końcu...
go poddał Wprawdzie najpierw umęczył tego Vieirę ale i tak niezły wyczyn. Nie wiem może się nie znam, ale Khabib ma tak dobrą kontrolę na ziemi dzięki super dopracowanemu gnp i może bjjowcy powinni więcej tego gnp używać żeby nie tracić pozycji?
Ciekawe jak daleko zajdzie Garry Tonon
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Rodolfo był tak zmęczony, że nawet się nie ruszał, a co dopiero mówić o obronie duszenia :D Niestety UFC to nie ADCC, raz, żę USADA robi swoje, a dwa że MMA jednak męczy x razy bardziej niż bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak tam chłopacy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
U mnie średnio. W pracy rzeczy, które powinny zostać rozwiązane są nierozwiązane. Teraz sobie trochę rozwiązuje równania różniczkowe, bo w semestrze letnim mam zamiar zapisać się na kurs chemii kwantowej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No u mnie też właśnie i większość moich nerwów jest właśnie ztego rozumisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde no to lipa. Kiepsko jest jak pomimo dużych nakładów pracy sprawy nie idą tak jak iść powinny.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
ziumol
Rodolfo był tak zmęczony, że nawet się nie ruszał, a co dopiero mówić o obronie duszenia :D Niestety UFC to nie ADCC, raz, żę USADA robi swoje, a dwa że MMA jednak męczy x razy bardziej niż bjj

Ale takie akcje już były
Barnett poddany przez Rotchwela
Czy Monson poddany przez Oleynika czy Shyrtkova
Ten Vieira do Monsona nawet "podjazdu" nie ma jeżeli chodzi o sam grappling i umiejetnosci


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-02-14 23:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kondycja swoją drogą, ale (z tego co widzę) chyba łatwiej stracić pozycję idąc po poddanie niż kontrolując i uderzając, no i druga sprawa, na turniejach grapplerskich (z poddaniami) walczy się się z kimś kto chce być na glebie. A w MMA przeważnie walczy się z kimś kto za wszelką cenę stara się wstać...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium