SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
e2e4
Własnie Prosiak, ogladasz takie filmy a potem piszesz ze Niemcy nas nienawidzą z przyrodzenia a nie od urodzenia...coś Cię zaślepia......


kolego widzę że zaglądasz spamu
to legancko

sprawa pierwsza
co mi oczy przesłania co mnie zaślepia ... wiadomo chciwość chuć małostkowość
zazdrość i oczywiście łakomstwo
klasyka można powiedzieć

ale to wszystko nic ... najbardziej boli mnie i doskwiera mi to że nie jestem tak mądry jak kiedyś myślałem to boli mnie najbardziej
mam nie wypowiedzianą pretensje i żal
tak ogólnie do świata do losu

na przykład nie mogę znieść że się zatrzymałem w rozwoju mimo usilnych prób pracy nad sobą niewiele mogę już zdziałać osiągnąłem swój limit i tyle
przez kilkanaście lat obecności w dziale zauważyłem olbrzymią zmianę ... obiektywnie mogę stwierdzić że na początku byłem jednym z najmądrzejszych najbystrzejszych w SPAMIE
teraz jestem najgłupszy
i ta niemoc to ona mnie zaślepia najbardziej

sprawa druga
nigdy nie twierdziłem że Niemcy nas nienawidzą tak po prostu ... Oni robią swoje i tyle , to nie ma nic wspólnego z lubieniem czy nie lubieniem , to tylko interesy

można tu przytoczyć myśl
wicehrabiego Henrego Temple
Wielka Brytania nie ma wiecznych sojuszników ani wiecznych wrogów ,wieczne są tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiązek ich ochrony

podobnie sprawa ma się z Niemcami innymi poważnymi państwami

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jestem gotowy na bycie z murzynko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
lepiej nie to ryzykowna sprawa

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
słyszałeś o sprawie Jana Pietrzaka i jego czarnoskórej żony Quiany ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie, opowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Słszałem, sprawdziłem. Pamętam to. Nie mogli mu dać rad y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ale koniec końców żonę zgwałcili a po tym ich zabili ... zbrodnia nienawiści
na tle rasowym bo ona była czarna on biały

i to nie biali byli zbrodniarzami

bo jak " egzotyczny" na białą kobietę to jest okej ... ale jak czarna kobieta ma białego faceta ... o ! to zdradziła rasę może myśli że jest lepsza , no a poza tym jak biały śmiał wyciągnąć swoje łapy bo "ich" kobietę

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ,a le polski żołnierz, który uciekł z polski, bo był za słaby, żebu tutaj żyć dał radę PRAWIE dał radę, 4 czarnuchom to myślisz,że tak zabijaka jak ja ma się czego bać? Absolutnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
nie
nigdy
nie Ty Przyjacielu
taki mocarz ... absolutnie nie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato