SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4665439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 127 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3241
Podwieszaj ciężar jakiś i będzie progres siłowy. Pompki z ciezarem na plecach też dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Kup kółka olimpijskie jak masz gdzie zawiesić. Ja mam te: http://hms-fitness.pl/produkty/fitness/akcesoria-fitness/pozostale/tx08-hms-premium/ i od paru treningów wchodzi pięknie na dipy. Na początku ledwo 3 serie po 4 powtórzeń, teraz robię 4 po 6 powtórzeń i próbuję progresować. O wiele głębiej można zejść niż na poręczach. Do tego możesz robić rozpiętki, pompki, o klasycznym podciąganiu nie wspominając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak tam weekend minął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
uciekaja jakos te dni jeden za drugim, w sumie nic specjalnego

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja w sumie tak nie odczułem nawet, że to jest weekend i tak robię dzień w dzień. No u mnie też nic specjalnego, a u ciebie?
Ogólnie czas zapyerdala jak skvrwysyn

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
zapyerdala fakt, nie obejzymy sie a lato bedzie zaraz
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Cały czas się czuje chory... Może mnie dopadło , a g**** czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
A masz temperaturę, bo tam podobno w miarę wysoka temperatura jest, no i jeszcze kaszel oraz zmęczenie, ale podobno powyżej 38 temperatura jest u chorych

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Podobnież słabe odczuwanie smaków też dochodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Tu już nawet temperatura jest wielką niewiadomą ,jeden ma ostre objawy , jeden lekkie ,jeden traci węch i smak a następny nic nie ma ,to jest naprawdę cholerstwo , bo tu na dobrą sprawę bez testu nie odróżnisz przeziębienia od tego hvjostwa a jeszcze najlepsze jest to że i testy wychodzA błędne ,czyli i tak i tak nic niewiadomo
Następna sprawa już jest kilka "szczepów" tego wirusa i cały czas mutuje więc nawet niewiadomo czy szczepionka będzie skuteczna , to cholerstwo jest naprawde dziwne i dlatego uważam że raczej nie jest naturalne, za dużo tego jest
Ospa wietrzna to takze wirus ale aż tak nie mutuje jak to cos
Btw co do maseczek ,masek itp itd
To to jest jedyną maska która tak naprawdę chroni
inne to śmiech na sali







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-04-26 23:50:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium