SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie mówiłem ?!
no bo żebym nie mówił ?!
czasem warto nie lekceważyć błazna
te ich testy są warte tyle co papier ... jeśli można nim się podetrzeć albo w piecu rozpalić

wielce szanowny grind w zasadzie ( aczkolwiek bez porozumienia ze mną ) prowadził dyskusję również w moim skromnym imieniu

od siebie dopiszę jeszcze że widać w rozmowie różnice pokoleń
z grindem jesteśmy jak to pięknie napisał Dante na "połowie życia"
inaczej byliśmy wychowani ... inaczej widzimy świat i rolę człowieka w świecie i społeczeństwie

pokolenia niezgłupiały ani niezidiociały same z siebie
to jest powolny aczkolwiek konsekwentnie realizowany proces
popatrzcie na UK jeszcze 50 lat temu to był inny kraj ... na wsi prawie w każdym domu była strzelba i to było oczywiste a teraz możesz nosić przy sobie jedynie scyzoryk szwajcar ...
rok po roku tz. czynniki zaciskają pętelkę swobód i wolności ... a my się przyzwyczajamy ... jakby to zrobili od razu ... umarł w butach ... zamieszki
a oni stosują technikę "gotowania żaby"
do bierności , socjalu ... a w konsekwencji lenistwa i nieporadności człowiek szybko się przyzwyczaja
z każdym rokiem krok po kroczku jesteśmy jako ludzie i społeczeństwa coraz bardziej uzależnieni od "rządzących"
ludzie od zawsze aż do czasów połowy XX wieku byli uzbrojeni a jednak ludzkość przetrwał i dawałą sobie radę
i co myślicie że tak z dnia na dzień obudziliśmy się jako pół d****e niezdolne do samodzielnej egzystencji

tz. Sebixy wzięły się właśnie stąd że pojawiła się nisza ... ludzie bez szkoły , bez zawodu a jednocześnie bezkarni a chcący "wypić i zakąsić"

nie uspołeczniajmy głupoty ani odpowiedzialności
wolni ludzie sami podejmują decyzje i sami ponoszą konsekwencje



idzie to w bardzo złym kierunku ... bo wy 20 latkowie powinniście być nadzieją na zmiany
a po waszych wypowiedziach już widać stępione powierzchnie tnące
to efekt warunkowania już od lat najmłodszych
wpaja się młodym podświadomy strach przed jakąkolwiek "samodzielnością" oferując jednocześnie pozory dobrobytu i św. spokoju zapewnianego przez "rządy"
"my" się wszystkim zajmiemy a ty sieć cichutko i posłusznie ... płac podateczki

patrzę na dzisiejszy świat i widzę że Rok 1984 , Folwark Zwierzęcy czy mój ukochany Nowy wspaniały Świat zamiast przestrogami stały się "instrukcjami obsługi"

czasem chciałbym żeby Snake Plissken naprawdę zresetował świat





Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-05-11 13:51:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
Blaccat, ile razy w zyciu potrzebna była Ci broń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja byłem kiedyś za (bardzo) powszechnym dostępem do broni. Ale masowe strzelaniny i masakry w naszpikowanym bronią Teksasie zmieniły moje zdanie

Jednak jeśli przyjdzie dzień w którym będą chcieli wepchnąć nam na siłę tysiące muzułmańskich imigrantów, to byłaby sytuacja w której taki dostęp byłby przydatny. Innych sytuacji nie mogę sobie wyobrazić. Wojna z Rosją? Tu by się bardziej przydały atomówki (i środki ich przenoszenia) a nie pukawka dla każdego obywatela. Dzień jak co dzień? Przecież można sobie tą broń załatwić tylko jest to trochę uciążliwe

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosiak jestem rocznik 2003 i niestety muszę przyznać Ci rację. O ile ja sam teraz mam podtykane wszystko pod pape bo rodzice boją się, że jak będę coś robił to się zmecze, to autentycznie znam gości, którzy są w moim wieku i nie potrafią zrobić sobie kanapki. Nie wiem, mi jest głupio że rodzice wszystko robią za mnie mimo, że teoretycznie moje op*****lactwo jest usprawiedliwione, ale jak byłbym zdrowy, w pełni sił to nie wyobrażam sobie, żeby matka miała po mnie sprzątać, wszystkie posiłki podtykac mi pod jape i jeszcze się dopytywac czy ja to na pewno zjem. Gość z mojej szkoły do tej pory jest odwożony autem, bo on nie chce jeździć autobusem, bo nie wie gdzie wysiąść. No ja p******e. Niestety, ale moje pokolenie to pokolenie roszczeniowych leni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e2e4
Blaccat, ile razy w zyciu potrzebna była Ci broń?


przedwczoraj
przedwczoraj była mi potrzebna i mogła by się przydać ... ale że nie mogę mieć , to ch** wyciągnąłem nóż i czekałem czy wilczur skoczy czy nie

na szybko kolego
1 Jestem Prosiak a nie Blaccat ... Blaccat ... nie znam człowieka
2 nie próbuj ze mną chwytów erystycznych ... takich jak w zadanym pytaniu
3 jest wiele rzeczy które są w zasadzie nieprzydatne lub sporadycznie i tylko w określonych okolicznościach a jednak są dostępne

broń dla pełnoletnich ( 21 l. ) zdrowych na umyśle i ciele ( na ile to konieczne ) niekaranych ( aczkolwiek bez przesady , jak ktoś za studenckich czasów na golasa do fontanny wskoczył bo zakład przegrał ) ludzi po odpowiednim kursie i egzaminie ... bez żadnej uznaniowości ... do obrony miru domowego i odpowiednie przepisy dotyczące prawa do samoobrony ... broń o określonych parametrach pistolety i rewolwery
ewentualnie strzelby ... jeśli chodzi o tz. noszenie broni ... owszem cykliczne okresowe badania psychologiczne powinny być
jeśli jest ok to ja nie widzę powodu do jakiejkolwiek reglamentacji czy uznaniowości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja już 24 lata na tej ziemi i jeszcze ani razu mi nie była potrzebna i w ogóle bardzo rzadko mnie zaczepiają, nawet nigdy nie biłem się na ulicy, a zdarza się wieczorami spacerować, a mieszkam w dość dużym mieście.

No, ale tak jak piszecie nigdy nic nie wiadomo.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Prosiak a nie próbowałeś ubiegać się o pozwolenie na broń? Bo wielu osobom się udało. I byś miał nawet przewagę nad potencjalnymi przestępcami bo sądząc po statystykach (około 20-30 rozbojów z bronią palną w Polsce) to raczej oni by pistoletu nie mieli

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wysockiidzmoczycgabke
Panowie, właśnie skończyłem pisać jakiś zj**any test od pani psychoterapeutki. Wyszło w nim, że jestem agresywny i zdemoralizowany między innymi dlatego, że lubię sobie kopnąć grzyba w lesie. XD


Zawsze wiedzialem. Wygladasz na takiego co ostanim odruchem przegryzie krtan. Juz wiesz, dlaczego rodzice kiedy Cie caluja, trzymaja garde?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, patrz rozgryzła mnie.

Ale kurna serio, że lubię sobie grzyba kopnąć idąc lasem to już agresywny. Ale co ja zrobię. Nienawidze tych sk***esynów. A jak widzę kanie, to już w ogóle czuję taką nienawiść, że mam ochotę kogoś zabić. Grzyby do gazu, najlepiej od razu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar odnosnie Teksasu, mass shootings itd. Dane ponizej przecza temu ze powszechny dostep do broni rowna sie klopoty.
Oto stany w ktorych najlatwiej kupic bron z najlzejszymi regulacjami w kolejnosci:
Alabama
Alaska
Arkansas
Colorado
Delaware
Florida
Georgia
Idaho
Indiana
Kansas
Lista leci dalej do 30tu kilku:
https://www.google.com/amp/s/m.huffpost.com/us/entry/us_5735cfa8e4b08f96c182dc38/amp

A tu liczba mass shootings w poszczegolnych stanach od 1982 do teraz: https://www.statista.com/statistics/811541/mass-shootings-in-the-us-by-state/








California ma jedne z najostrzejszych przepisow i ograniczenie dostepu do broni. Waszyngton i NY to samo. Ciekawe ze przoduje lewacka obostrzona na maksa California


Zmieniony przez - grind w dniu 5/11/2019 8:39:25 PM

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium