SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Też 75iq on awrecz, a w grupie są bardziej poj**ani na wyspach niż araby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
2030 i po Francji i po EU
zobaczycie (zapiszę sobie nr. strony w spamie i zrobię zrzut ekranu bo za kilka lat mi nie uwierzycie że to przewidziałem)



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-07-03 13:16:01
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja yebje
Najman będzie walczył z Andrzejem Fonfarą
(z tym Fonfarą ! )

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ale będą jaja jak w niego wleci jak w salete i go ubije w parterze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jedno będzie pewne Najmanowi będzię krzyczeć narożnik "W NOGI!!!", a to czy spierdoii czy zrobi double lega to rzut monetą. chxj wie jak potraktuje taką rade.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
... i wejdzie w nogi i obali i ubije ... i wygra ... i już nikt kvrwa śmiał się nie będzie
były mistrz świata IBO i pretendent do pasa WBC w LHW to jednak spory skalp
i Najman z freaka wskoczył by na od razu elite

w sumie lubię Fonfare ale wolałbym żeby wygrał Najman
działoby się
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Najman wygra imo panie prosiaczku a bedzie to tak mniej więcej



Fonfara nie ma parteru
Btw Na tym filmiku Hari =Fonfara
Zayebisty stojkowicz vs placek





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-07-03 22:39:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no niby tak ... ale nie doceniasz Marcina
tam może wydarzyć się wszystko
Najman to ArcyMistrz , on może nawet sam siebie balachoą poddać jak sie bardzo postara
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
lewy bark , chyba rotatory (a raczej na 99 % ) tyle z mojego sportowania
chyba już pozamiatany jestem
kontuzja za kontuzją , to lato miało być moje a jest średnio jak na razie , bardzo średnio

chyba już nic zemnie nie będzie
tylko gimnastyka zostanie , podleczę się ,ogarnę i chyba jedyne co będzie dostępne to 1\2 CC wyciskanie wielkokrotne
czyli 50 kg ale i to się okaże
... a mnie się zawody roiły we łbie na przyszły rok ... jakiś bjj\submission
za klubem sie rozglądałem ... chvj mi w dvpę ... a nie zawody

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium