SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor jak to przesiakanie plemniki jest prawdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mówił od dawna że jak kobieta połyka/jest ładowana to gromadzi DNA tych facetów i cząstki ich charakterów itd co niedawno rzeczywiście wyszło w badaniach

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
nie mówił o połykaniu, lol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Teraz czytam że te męskie dna w organizmach kobiet mogło się brać z tego że były w ciąży a płcią dziecka był chłopiec, ale śmierdzi mi tu polityczną poprawnością, tzn. ciekawe czy by nie wykryli męskiego dna u babek które nigdy nie były w ciąży
Chociaż wtedy mogłoby tak być że te dna pochodziłoby z zarodków które przestały istnieć drogą samoistnej naturalnej "aborcji" w organizmie kobiety.
Zresztą, chrzanić to.


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-05-24 16:30:11

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weźcie podeślijcie źródło, bo jestem ciekawy mechanizmu tego, bo jestem na razie sceptyczny. Na razie najlepszą metodą transfekcji jest CRISPR/Cas, naprawdę spore odcinki DNA można zmieniać, w dodatku tania i łatwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha dzięki, czyli w płynie nasiennym są białka działające jako czynniki transkrypcyjne i inne związki (piszą o jakiś antydepresantach) i może to mieć wpływ na psychikę m.in. zapobiegać depresji. No, ale przesiąkanie kobiet poglądami mężczyzn przez plemniki (właściwie to pewne białka znajdujące się w płynie nasiennym regulujące transkrypcję, a nie plemniki) to jednak trochę za daleko idący wniosek.

Ogólnie rzecz biorąc nie ma żadnych zmian w DNA, zmieniona jest ekspresja genów.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-05-24 21:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No i dokładnie nie wiadomo czy jeśli rzeczywiście coś w taki sposób przekazuje się dziewczynom, czy to zasługa spermy czy jednak męskich zarodków

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ludzie w Polsce sa niestety w wiekszosci zbyt glupi by zrozumiec, docenic i zaglosowac na Korwina.
Wyznaje od lat nastoletnich poglad,ze wiekszosc spoleczne to d****e, sa albo glupi albo zbyt leniwi, zeby myslec. Przeciez Korwin juz dawno powinien byc u wladzy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja go widzę w sejmie w koalicji z jakąś sensowną partią tak, żeby jemu oddać gospodarkę, a sprawami zagranicznymi zajęliby się przedstawiciele tejże partii. Osobiście z wieloma poglądami JKM w kwestii stosunków międzynarodowych się zgadzam, jednak nie zapominajmy, że te sprawy często są bardzo delikatne i tam, gdzie trzeba użyć precyzyjnego śrubokręta JKM używa młotka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium