SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ej no panie Arcybłaźnie, to który mam tytuł, Wielki Cyklop czy Chorąży

Bo chcę się znajomym pochwalić

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Najnowszy "raport " o modernie


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Julian Assange

pamięta ktoś jeszcze no może ktoś pamięta ale niewielu ujawnił poważne kwity i co i nic są sprawy ważne i ważniejsze przecież do kin wchodzi nowy film o robotach z kosmosu



1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pamiętam

Grube sprawy

A pedofilia teraz i Epstein?

Czemu nikt nie pyta o listę klientów
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
zupełnie jak u Moskali , kilkukrotne strzał w głowę z rewolweru jako forma samobójstwa no czego nie rozumiecie
natomiast ich nie służby wszystko zrozumiały jak trzeba przyklepali kwit wypisany i po problemie
i co przejął się ktoś społeczeństwo zareagowało ?

ale jak jeden Grzegorz Floryda był zszedł z tego świata no to okazało się że zabija anioła , i świat zapłonu oburzeniem a kilka miast w USA zapłonęło po prostu klasycznie ogniem

ile jest takich przypadków ?
ludzie w większości przypadków to leniwe bydlaki chcą tylko wypić zakąsić i pok****ić mało robić dużo zarobić i broń Boże niczym się nie przejmować dopóki mi się wody do dvpy nie naleje ... a wprawni lalkarze wiedzą jak kukiełkami
wiedzą też co robić z takimi co zadają pytania i wtykają nas w nie swoje sprawy
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Ej no panie Arcybłaźnie, to który mam tytuł, Wielki Cyklop czy Chorąży

Bo chcę się znajomym pochwalić


kurde nie wiem , tak dałem do wyboru do koloru , to już każdy musi sam podjąć decyzję
bierz ten który Ci bardziej kozacko brzmi ale wydaje mi się że Wielki Cyklop to chyba jest bardziej fest !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Też tak myślę, jestem Wielki Cyklop

Dziękuję za poradę, szanowny mędrcze Arcybłaźnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No wszystko co piszesz pokazuje żałosny stan ludzkości ogólnie.

I dziwić się że robią co chcą

A zaczęło się powoli, podważyć tradycyjny wartości, promować materializm i ateizm

Jak ludzie bez wiary i wartości mają reagować na nikczemności kiedy wartości żadnych nie mają a obchodzi ich tylko własną kabza
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no właśnie tak jak reagują
pasywnie albo wręcz agresja i niechęcią że ktoś im zakłóca święty spokój i konsumpcję
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
byłybyśmy zdrowi byli i parę złotych w kieszeni mieli ... no i żeby u nas nie strzelali , świata nie zbawimy

to znaczy na razie ... bo jak zacznie działać nasza nieformalna grupa to kto wie

pilek mam dla ciebie zaj**istą rangę jak chcesz Wielebny Apostoł
mocne co ?!
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium