SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No właśnie Zabstyl. Dlatego trzeba wybrać kiedy jest z czego.

No chyba że chce się od życia tylko ruchać. Ale ruchanie się skończy w większości przypadków szybciej niż się zdaje. No chyba że płatne usługowe

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
żeby rypać



k***a miszcz

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
a potem lipa bo masz 40 lat a marzenia o dupceniu nastolatek to niestety tylko marzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
YebatzKimona
a potem lipa bo masz 40 lat a marzenia o dupceniu nastolatek to niestety tylko marzenia


Jak te niezależne dupne feministki od robienia karier.l i bawienia się.

30+ i płacze i jęczenia że już fajnych facetów nie ma i samotność
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No ogólnie laski 30+ no to już nie to samo i chęć związku mniejsza jak się jest młodszym od nich. Baby szybko się starzeją. No i powodzenia mają pewnie mniejsze. Coś dłuższego zaczynać z laską 30+ będąc przed 30stką no trochę odrzuca jak to będzie za kilka lat wyglądać.

Ja to myślałem o tym, że sobie może kiedyś klimatyzację w mieszkaniu założę, jak będę miał kasę, ale nie wiem czy warto na te 2 miesiące ciepła.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
nie wiem czy śledzicie ale ja byłem ciekawy wyniku i na HIGH League Kubiszyn właśnie wygrał na punkty z Załęckim ... no ja byłem ciekawy jak sobie poradzi sportowiec z osiłkiem , obaj zero doświadczenia w MMA
w sumie i chyba dobrze się tak stało bo to lepszy materiał na idola dla dzieciaków , chociaż tak naprawdę to obaj mnie koło jajec latają
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
jak przystalo na dwoch mistrzow stojki mielismy 3 ligowy parter
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No wczoraj Szpilka też rozwiązał sprawę z Radczenką w parterze.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
YebatzKimona
jak przystalo na dwoch mistrzow stojki mielismy 3 ligowy parter



no bo każdy myślał że tamten drugi umie jeszcze mniej

(w walce Szpilki tak samo)

ja jestem ciekawy jak to się będą sprawy miały w walce Sara Wrzosek ? czy też będą kombinowali w parterze s obaj umieją tyle co nic czy rzeczywiście takie gentleman agreement i będą się rąbać w kickboxingu




Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/20/2022 9:34:10 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Moim zdaniem Sarara będzie bardziej próbował parteru. Jednak Wrzosek bardziej w gazie, nie tak dawno lał się z Badrem Harim i w stójce może górować, a Sarara ma większe doświadczenie w MMA, bo już jedną walkę ma.

Sarara ma gym w Krakowie, ale w chooy drogo u niego 189 karnet miesięczny, a open 259 zł

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato