SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4601797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to prawidłowe nastawienie, ale nie można ciągle zapyerdalać, czasem trzeba sie zatrzymać i poobserwować otaczający nas krajobraz.
Ja mam tak samo, pomijając już aspekt życiowy to skupiając się na sporcie, jak zacząłem trenować BJJ to niebieskie pasy mnie robiły jak góvno, wydawał mi się to kosmiczny poziom który może mi nie być dany. Potem po paru miesiącach niebieski (bo zapyerdalałem jak głupi) teraz purpura, pare medali sie zdobyło, jakieś fajne walki, ale zawsze było te niezadowolenie, że tu za słabo, tu braki, tam 2gie miejsce zamiast pierwszego. I się traciło zapał do trenowania bo ciągle mi sie wydawało, że góvno umiem, mimo, że jeden z lepszych w klubie.

I w życiu chyba tak samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja to ani zadowolony, ani niezadowolony, po prostu se żyję, chociaż dużo rzeczy mogło pójść lepiej, inaczej. Ja to jestem bardziej typem człowieka, który żyje tu i teraz i nie martwię się za bardzo o przyszłość. Ale uważam, że to trochę chvjowe podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3428 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93087
No warto doceniać to co się ma i też doceniać to co się obecnie zrobiło, ma się lepsze samopoczucie i bardziej siebie lubimy i czujemy się lepiej w swoim towarzystwie. Kondycja psychiczna jest ważna.

Ja staram się często myśleć tu i teraz, bo to powoduje, że mniej się zamartwiam i lepiej się czuje nie myśląc tyle o przyszłości, ale jednak pewne rzeczy planuje i lubię robić plany w dłuższej perspektywie. Na czwartym roku poszedłem na staż do zakładu, w którym teraz jestem na uczelni i poszedłem tam po piątym roku = i w międzyczasie uczyłem się programowania. Teraz moje plany to albo uczelnia, albo programowanie. W tym roku wjeżdża jakiś większy projekt programistyczny na githuba w razie, gdybym miał iść w programowanie. Druga ścieżka to pozostanie na uczelni jakiejś na modelowaniu molekularnym, więc doktorat idzie do przodu + współpraca z koleżanką, żeby mieć jakieś publikacje. Alternatywna i ścieżka, która mi się podoba to połączenie tego i pójście do jakiegoś zespołu na uczelni, który rozwija oprogramowanie związane z modelowaniem molekularnym.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja mam w sumie to samo, ale wg mnie po to są urlopy, żeby się nacieszyć tym co mamy z zap******u.







Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-06-18 17:50:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milosc do ojczyzny i drugiego mężczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Polska dla Polaków ziemia dla ziemniaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Włoszczyzna dla Włochów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Atakuj Agares



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3428 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93087
No spoko tylko płeć zmienię albo transem zostanę, bo teraz chyba mogą rywalizować z babami nie?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chodziło mi, o to, że ona jest Azjatko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

Wiecej