SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A teraz co najpopularniejsze, jeśli roksa i chyba odloty też padły, już coś mało tych portali. Ale garsoniera się chyba dalej trzyma.

Jeden z najpopularniejszych kanałów, jeśli chodzi o psychologię. Szczególnie polecam te dwa filmy. Są choćby nawiązania do przyczyn i zaszłości ewolucyjnych lęków.






Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No czasem taka svke można ,"Trafić "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
A wy jak oceniacie życie w skali od 0 do 10?



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-10-01 22:02:05



no ostatnio coraz lepiej , bardzo mocne
" 4 - "
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
dobra mam pomysł jak mozemy duzo zarobic
wystapie na FAME MMA, ale nie jako ja, tylko jako wykreowana postać
prosiak mi napisze kwestie dialogowe, grind rozpisze cykl i zajmie sie towarem, szuto jak na trenera przystało rozpisze plan na siłke
pilek skomponuje muzyke na wejście
a agares jak przystalo na naukowca bedzie robil pomiary skuteczności wybranych metod i ewentualnie wprowadzał poprawki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
biere to

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wbrew pozorom to wcale nie takie głupie
żarty żartami ale spokojnie myślę dalibyśmy radę wykreować "idiotę" do walki
kwestia tylko jakim aktorem jest zabstyl

moglibyśmy też zrobić przedstawienie jak to początkującego YouTubera napadło dwóch osiłków to znaczy osiłek był 1 i 1 grubas
a zbstyl by rozj**ał koncertowo mnie i grinda a przypadkiem zupełnie przypadkiem z kamerami byliby tam Agares i pilek
a szuto i bane zupełnie również przypadkiem zapewnialiby infrastrukturę w postaci samochodu i wszystkiego co niezbędne oczywiście przypadkiem podkreśliłem że przypadkiem no bo ważne że byłby to przypadek full natural nic nie ustawione
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a potem by się wylało kakało i że sprawa była ustawiona i konflikty między nami i kolejne walki i kolejne guldeny ... fakt że trzeba byłoby się trochę skvrwić i uszmacić no ale za kilkaset tysięcy złotych dalibyśmy radę

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
.



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 10/2/2022 12:29:36 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Peaky fookin blinders
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
idioty do walki nie trzeba kreować, ja bazowo nie jestem zbyt bystry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium