SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to nie mam za bardzo nic innego do roboty, a chłopaki to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Chyba wracam do żywych. Wczoraj gorączka i dreszcze. Napiłem się gorącej herbaty z miodem i imbirem, do kolacji dużo czosnku i potem lek na zbicie temperatury. Wieczorem się wypociłem, ale noc przespana i dzisiaj lepiej. Temperatury nie ma, ale trochę słaby jestem i spać się chce. Oby to było wszystko. Strasznie się te wirusy rozpanoszyły. Kogo nie spotkasz, to chory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam lubię sobie czasem coś napisać.

Wracajcie chłopy do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak stare, babcine metody leczenia są czasem najlepsze. Od trzeciej w nocy mi podają leki na zbicie temperatury, brat przyszedł, przyłożył mi zimną cole do nadgarstków i w godzinę z 40 stopni spadła do 38,7. Tylko teraz żeby znów nie urosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja tam zdrowiuśki jak ryba, nic mnie nie złapało. Generalnie to zawsze wszystkie wirusy łapałem, a teraz jak ta lala wszystko jest gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Ja staram się co drugi dzień łykać 1g wit. C z supli a jeśli czuję, że coś mnie rozkłada to zwiększam dawkę i od 2 lat nie byłem na l4, choć wcześniej chorowałem minimum raz na wiosnę i raz na jesień.
Zeszłej nocy w lesie dopadła mnie gorączka podczas bytowania pod gołym niebem. Ogólnie nie polecam... Myślałem, że tam odjadę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dzisiaj to bede wrobocie fruwal na pewno Panie Prosiaczku. Jestem w drodze, ale mam juz taka k***ice, ze jak sie nap*****lam kodeiny to mnie nikt ani nic juz w nocy nie wk***i.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze specjalną dedykacją



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kutfa, słaby ten zespół. Tak poza tym to powiem Wam, że kupiłem sobie tv 4k i oglądam stare filmy i nie czuć w ogóle tego klimatu VHS i jakieś takie słabe dzisiaj one się wydają Nie chcę mi się ich oglądać, zero tego klimatu z lat 80-90. Lipa wchvj. Dosłownie tak jakby się to dzisiaj działo. MIŚ, Kritersy, I kto to mówi itd. Normalnie jak współczesne filmy. Zawiodłem się bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium