SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ziomal_krk
;D Ch**a sie znasz


nawet bym się obraził ... gdyby to nie była prawda

ale że cham jestem z pochodzenia i z charakteru a i z pomyślunku też ... to fakiju men !

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No do siebie to on go ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Dzisial Wisła grała z k***a Gdynia, 130 k***a chamy po 130kg mi jezdzili po osiedlu żydy albo arka,było blisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
ziomal_krk
Dzisial Wisła grała z k***a Gdynia, k***a chamy po 130kg mi jezdzili po osiedlu żydy albo arka,było blisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A tak zbaczając z tematu. 15 października wybory i szczerze to trochę chvjnia. Kolejna kadencja PiSu to katastrofa gospodarcza i tak zmierzamy droga grecką. Realnie przez inflację zbiednielismy, u mnie na uczelni jest taka chvjnia, że klimatyzacje w sierpniu wyłączają, bo kasy brakuje. Nie ma hajsu na komunikacje miejską i jest coraz mniej kursów. Ceny w sklepach coraz bardziej poyebane, a pensja coraz bliżej minimalnej krajowej.

500+ było jak przywilej koszycki, teraz coraz więcej przywilejów tyle, że dla motłochu, który się cieszy i głosuje. Coraz więcej socjalu się szykuje.

A co z opozycją? Jest ona albo za utrzymaniem albo za rozszerzeniem socjalu. Nawet Konfederacja nie chce zlikwidować 500+, a branie jakiś spadochroniarzy z PiSu też źle wróży, choć gospodarczo to oni wyglądają najlepiej.

Napisałem doktorat, praca jest spawdzana. Planowana obrona to wiosna 2024 i potem nie wiem czy nie wypyerdole z kraju, choć mam tu rodziców, dziewczynę, kumpli i mieszkanie, ale kurde bez stypendiów na samej pensji zjadę do 3,5-4k na rękę, więc słabo, nic praktycznie nie przyoszczedze, a do korpo jak próbowałem się dostać to na razie chvjnia, zresztą nie tylko u mnie koledzy też próbują. Chyba trzeba będzie zdecydować się na wyjazd z kraju jak tak dalej pójdzie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Jacob2904
A tak zbaczając z tematu. 15 października wybory i szczerze to trochę chvjnia. Kolejna kadencja PiSu to katastrofa gospodarcza i tak zmierzamy droga grecką. Realnie przez inflację zbiednielismy, u mnie na uczelni jest taka chvjnia, że klimatyzacje w sierpniu wyłączają, bo kasy brakuje. Nie ma hajsu na komunikacje miejską i jest coraz mniej kursów. Ceny w sklepach coraz bardziej poyebane, a pensja coraz bliżej minimalnej krajowej.

500+ było jak przywilej koszycki, teraz coraz więcej przywilejów tyle, że dla motłochu, który się cieszy i głosuje. Coraz więcej socjalu się szykuje.

A co z opozycją? Jest ona albo za utrzymaniem albo za rozszerzeniem socjalu. Nawet Konfederacja nie chce zlikwidować 500+, a branie jakiś spadochroniarzy z PiSu też źle wróży, choć gospodarczo to oni wyglądają najlepiej.

Napisałem doktorat, praca jest spawdzana. Planowana obrona to wiosna 2024 i potem nie wiem czy nie wypyerdole z kraju, choć mam tu rodziców, dziewczynę, kumpli i mieszkanie, ale kurde bez stypendiów na samej pensji zjadę do 3,5-4k na rękę, więc słabo, nic praktycznie nie przyoszczedze, a do korpo jak próbowałem się dostać to na razie chvjnia, zresztą nie tylko u mnie koledzy też próbują. Chyba trzeba będzie zdecydować się na wyjazd z kraju jak tak dalej pójdzie.


Konfederacja. Jeśli sie sprzedadzą to juz nie ma ratunku , bedziemy zbierac grosz do grosza, zeby finansować ,,madki,śniadych i kolegów,ze wschodu,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Otóż to ziomal_krk. Jak oni się sprzedadzą to już ratunku nie będzie. Coraz wieksza bieda. Ciułanie grosza, żeby wyżyć, a o jakichś większych planach to nie ma co liczyć, bo na to potrzeba hajsu i płacenie socjalu na tych wszystkich. Ci którzy uczciwie pracują najbardziej pokrzywdzeni.
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Niestety, Jezeli sie rozdaje socjale KAZDEMU to tak jest. Jak jesteś młody do dasz sobie rade ale 4k na reke to jest nic choc znam osoby co pracuja za 2800, to chyba minimalna,


Zmieniony przez - ziomal_krk w dniu 2023-08-27 21:17:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium