SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Ja od początku mówiłem. Ta wojna powinna długo trwać, żeby Rosja i Ukraina się jak najbardziej wykrwawiły. Prawda jest taka, że jak będzie pokój to Rosja znów za kilka lat zaatakuje Ukrainę. Tyle, że sprzęt powinno dostarczać Ukrainie USA,

Żadnego Sprzętu nie powinno się nikomu "dostarczać" ," sprzęt" to jest bezpieczeństwo(a w żadnym wypadku ukrolom)
Ja się cały czas zastanawiam czy Rosjanie nie "mają racji " przypadkiem ?


?si=GHZyOsfvoZrH6B-Y
I mam w dupie że mnie ktoś nazwie "ruska onuca " z tego "przyjacielstwa " z ukrolstwem i tak nic dobrego nie wyjdzie , a z Rosji przynajmniej są/były jakies korzyści(dawaj puar ,pisuar wiejski chłopku, gdzie jesteś ukrofilu ? )a usrael to yebane góvno które się I tak odwróci jak będzie miało w tym " interes " taka jest prawda niestey, jakoś wszystko co mówiłem się dziwnie sprawdza
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


?si=eKY5rDKtH-eEF3SJ mądre słowa Ukrainca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Polskie nazwisko i mówi z sensem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Ale bełkot... prawie 11 minut na to straciłem. Czego się można dowiedzieć: wojne na Ukrainie zaczeły USA, a to wynika z tego, że republika ługańska była sponsorowana przez Anglie, no logiczne, prawda? mowa jest o ludobójstwie, ale spójrzmy na historie, patrzymy, tzn gość patrzy i...nic. A na koniec- to już bomba- on oglądał Putina w tv rosyjskiej i tam on jest chudszy niż rozumiecie pokazują go w stacjach zachodnich. Poza tym pamietajcie Putin powiedział co z nami zrobi jak staniemy po stronie Ukrainy, czyli jeszcze przypomina te groźby. Miły gość nie ma co.Logika, wiedza, doświadczenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Naoewno ten gość mówi co innego niż "mówią w telewizorku "
Btw
I nie namawia do brania kolejnych dawek szczypawki i ratowania ludziom Życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Kuhwa... niektórzy ludzie na siłę doszukują się czegoś pozytywnego w ukrach przez potrzeba bycia współczującym i niewiadomo jak poprawnym politycznie. Przecież to jest jakaś kpina...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A ja ruskim nie ufam, niech się tam wyzynaja jak najdłużej obie strony i z 10 lat niech walczą.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Nie jest nam to na reke bo pedały z pisu/po inflacje beda argumentowac wojna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium