SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja chyba pobiłem rekord jeśli chodzi o niebytnośc na forum i powrót.
Dokładnie rok i kilka dni mnie nie było czynnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Rok spisany na straty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jakos mi sie nie chcialo, nie zebym o was koledzy zapomnial, ale normalnie nie umialem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No spoko, a my tu sami siedziely ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mówi się "związku radzieckiego"

Nieuki

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dokładnie , co on tam wie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wszystko wygląda chxjowiej niż mozna było przewidywać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ciekawy wywiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nic się nie uczymy mam wrażenie ... ale to chyba nie jest tak że wszyscy Polacy są głupi przed rozbiorami kupili tych co trzeba i rządzili w kraju konsulowie ambasadorowie posłowie pełnomocni zagraniczni
i dbali już o to żeby czasem Polsza nie urosła i chyba dzisiaj jest tak samo

a dla kolegów którzy tutaj prezentują stanowisko nieprzejednane antyrosyjskie ... no nie zgadzam się z wami , fakt Rosja to już nie jest związek radziecki i to nie jest ta potęga którą była w Europie w carskich czasach ale jednak jest to wystarczający mocarz żeby udusić Ukrainę i Bałtów i Polske jeśli zachód nic nie zrobi a nie wydaje mi się żeby miał ochotę coś zrobić fakt ta pozycja Rosji jako drugiej siły militarnej na świecie wynika z gigantycznego potencjału nuklearnego z tych łodzi podwodnych i tak dalej ale w konwencjonalnej wojnie też sobie dadzą radę tym bardziej że teraz przeciwnik to cywilizowany narod a nie pastuchy uzbrojone w kałach i które mogą całe życie siedzieć w jaskiniach wbrew pozorom z nimi trudniej walczyć


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2/26/2022 7:51:48 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium