SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32 Napisanych postów 358 Na forum 73 dni Przeczytanych tematów 6557
Fajnie Pilek :) trzeba spełniać marzenia. Oglądam teraz taki serial Służby Specjalne. Widział ktoś? Jak myślicie, ile w tym jest prawdy co pokazują?

W ogóle kiedyś o tej porze bym pewnie dopiero chował skrzypce do futerału... A teraz pięć minut pobrzdąkam i mi ręce odpadają. W sumie nie mam siły skupić się na niczym wymagającym bardziej niż gapienie się w ekran. Powinienem się uczyć ale nie mogę się skoncentrować. Czuję się trochę tak jakby minęło kilka lat a to tylko parę miesięcy i mnie to tak już zniszczyło. Badajcie się regularnie, mówię Wam bo nowotwór wcześnie wykryty dużo łatwiej wyleczyć.

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-22 23:22:58

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-22 23:23:51

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Zjedz mięso, zostaw ziemniaki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 103 Napisanych postów 748 Wiek 49 dni Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11627
Wikingów sobie zobacz albo Grę o Tron, to przekonasz się, że leżenie w jednym miejscu nie musi być takie złe

Co do Służb Specjalnych, to widziałem tylko film, który w moim odczuciu był nawet dobry. Widzę, że w serialu są ci sami aktorzy, także może kiedyś do niego siądę. Niemniej uważam, że część z tych historii jest mocno przekoloryzowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32 Napisanych postów 358 Na forum 73 dni Przeczytanych tematów 6557
No służby specjalne bardzo spoko się ogląda, ale to krótki serial chyba siedem odcinków. Wcześniej oglądałem Suits też bardzo spoko. Grę o tron chyba też obejrzę.

W ogóle przenieśli mnie z powrotem na normalną sale co mnie bardzo cieszy bo w końcu rodzina może do mnie wejść. Dzisiaj babcia mi rano naleśniki ze szpinakiem przyniosła a mama kurczaka z brokułami. To tak smacznie pachnie a ja nie jestem w ogóle głodny. Nie lubię jeść na siłę a ostatnio ciągle muszę to robić. Jak żyć?

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-23 10:45:35

Zjedz mięso, zostaw ziemniaki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )