SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4669021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walę ale pod ambitne i niezależne Szwedzkie kino erotyczne ... w sumie to ich wspieram


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-01-25 19:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor, dzięki wielkie

Smutne jest to co piszesz Blaccat, na prawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
łączmy się w bulu i zwalmy sobie konia pod dobre Szwedki. Niestety nie mam żadnych jpg ze Szwedkami, ale może Blaccat albo król fapfolderów grunia ma, czekam wysyłać na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak serio już , to ciekawi mnie reakcja na ewentualny stan wojenny w Szwecji ... tej postępowej Europy
czy to będzie kropla która przepełni czarę goryczy , podejmą kroki jakieś ?
czy polecą kolejne kraje efektem domina ...
czy dalej pełna dekadencja ... kvrva jak na Titanicu ... okręt tonie ale chust , na górnych pokładach jeszcze wody nie ma za to muzyka gra a kuchnia dalej serwuje posiłki więc spokx ...

ps ...
Policja ze szwedzkiej Uppsali aresztowała trzech mężczyzn, którzy zgwałcili młodą kobietę. Gwałt można było zobaczyć podczas transmisji "na żywo" na Facebooku.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zbiorowy-gwalt-transmitowali-na-zywo-na-facebooku,nId,2341572#utm_source=facebook&utm_medium=feed&utm_campaign=FacebookHN 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
szkoda, że dalej nie można, oglądałby

a tak poważnie to zwykli ludzie cierpią przez władzę okrutnych ludzi, zawsze tak było i tak będzie i nie mam na myśli imigrantów tylko rząd Szwedzki jest temu winny/


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-01-25 20:00:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tej transmisji na fb też słyszałem. Ja myślę, że nic nie zrobią. Zachodnie demokracje są słabe i niezdolne do zdecydowanych czynów. Poza tym im więcej muslimów, tym więcej głosów idzie na lewaków. W Szwecji Socjaldemokraci sprowadzający muslimów wciąż przodują w sondażach http://ewybory.eu/sondaze/szwecja/  Francja i Belgia to chyba następne kraje w kolejce. Jeśli Marine Le Pen wygra we Francji to trochę opóźni ten proces (choć imo też jest na lewo, bo zasiłki tyle że dla swoich, taki bardziej narodowy socjalizm, ale przynajmniej przeciw wpuszczaniu muslimów), co do Belgii to może też nastąpić to szybko, bo u władzy socjaliści i w sondażach też dominują. Mimo wszystko musimy jeszcze chwilę poczekać, aż populacja muslimów pójdzie jeszcze w górę, bo imo we Francji jest ich te 7,5%, a w Szwecji 5-6%, choć głównie skoncentrowani są w miastach, gdzie jest ich znacznie więcej. Przewagę mają taką, że są zjednoczeni przeciwko nie-muslimom i nie boją się radykalnych działań, w przeciwieństwie do władz, więc mogą naprawdę sporo.

Kolejne lata w Europie na pewno będą "ciekawe" i "dostarczą nam wrażeń"

Kłamliwe media w Szwecji, Niemiec, Francji czy Belgii nie mówią jak jest i później ludzie głosują na lewaków, choć niektórzy ludzie też d****e i nic do nich dociera, bo widzą co się dzieje, a w Szwecji lewaki sprowadzające muslimów wciąż mają 25% poparcia.

Poza tym nawet jak Szwecja wprowadzi wojsko do Malmo to i tak niewiele to da, bo nie sprzątną, ani deportują muslimów tworzących gangi z powodu politycznej poprawności.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-01-25 20:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popatrzyłem na wzkażniki poparcia tak na szybkości po krajach w europie na stronce co to ją Agares podał i totalna załamka ... socjalizm socjalizm socjalizm i zieloni na dokładkę , widocznie postępowej europie odpowiada taki stan rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Z hardcorea nigdy sie nie wylecze, nie ma bardziej energetyzujacej muzy. Szczegolnie beatdown hc



"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium