SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ważne, żeby się pośmiać, bo to najczęściej do seksu doprowadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja miałęm to szczęście, że mnie dupy wprost mówiły, że poczucie humoru osłabia im popęd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691





cóż za przypadek
pewnie specjalnie tak piszesz żeby dokopać podrywaczom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
don_eladio
Tak, ale tracisz te mieszki z tyłu głowy bezpowrotnie.


A to Rutkowski nie przeszczepial z innych części? Nawet chodziły pogłoski, że loniaki przeszczepial. Teraz sprawdziłem i jest metodą BHT do przeszczepu z innych części ciała.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Z tego, co słyszałem, to nie można ze wszystkich części ciała ze względu na inną budowę strukturalną włosa


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2022-11-20 18:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Włosy jak włosy ale są d****e którzy sobie brody przeszczepiają



Kvrwa ja bym się chciał pozbyć , a taki d**** sobie na siłę "kłopot" przeszczepia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ja pyerdolę niech mnie chvj kokolaki przeszczepiają na łeb co jest z tym światem



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 11/20/2022 6:37:14 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Istnieje ostateczne rozwiązanie kwestii zakoli i łysienia. Już podawałem kiedyś to rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko można mieć bujną czuprynę, ale też od razu gotową, modną fryzurę i to wszystko za niecałe 40 złotych. https://www.partybox.pl/peruka-sredniowieczny-chlop-czarna?pr=38078 

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691


tak sie zachowuje kobieta wobec Chada
a wy jak tam? na 4 randce buzi w policzek wyżebraliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691



a tu macie co czeka genetycznego podludzia jak wtrąci się w porachunki między polka a jej bad boyem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato