SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jak tam chłopy ? dzień na uczciwej robocie minął czy żeście siedzieli i bąki zbijali ?

piątek piąteczek piątunio weekendzik weekendeczek weekendunio
czas wódeczki i cipeczki
ktoś coś kvrwa ten , bo ja to jutro na 7 do roboty o taka to dorosłaś fajna jest

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja dziś włożyłem barwnik (zeaksantynę) do błony galaktolipidowej i plan wykonałem, aż byłem w szoku dlaczego poszło tak gładko. A to ty Prosiak w ochronie teraz czy tym biznesie co ostatnio kiedyś tam mówiłeś, że w sobotę też masz robotę. Ja pójdę na kilka godzin do zakładu porobić.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Najgorszy dzień od dawna. Byłem w prywatnej klinice, gdzie mieli mi zrobić idealnie zęby i szczerze mówiąc ta plomba taka średnia jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jakbyś był Pilek z Krakowa to bym ci dobrą klinikę polecił, gdzie sam robiłem i było mega.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Czuję się jakbym z plastiku miał tego zęba teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A to pewnie się przyzwyczaisz i potem nie będziesz czuł
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja dzisiaj też w pracy, Prosiak, ale głowa uniesiona wysoko - połowa szychty za mną
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
a ile trwa szychta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
już tylko u siebie
do ochrony wrócę tylko jak głód przyciśnie nie daj Boże

coś ostatnio sporo tematów stomatologicznych krąży wokół mnie , a to w rodzinie a to znajomy i wy tutaj piszecie galancie ... może by pójść na jakąś kontrolę tak zapobiegawczo

aha i co najważniejsze w piątek weekendu początek a ja trzeźwy !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ić, ić, bo ja o mało nie straciłem zęba...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium