SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Agares no niby tak ale z drugiej strony przecież przed wschodem słońce chvja się znajdzie po ciemaku ...
chyba że jakiś szaman czy inny leśny dziad ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
pilek
Może on lubił w nocy po lesie chodzić po prostu


albo zboczeńców

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Tak głównie chodzi o to, że ten chłop to tak ze 60 lat miał wtedy teraz już nie żyje od dzieciaka wychowywał się na takim zadvpiu, gdzie sporo lasu było (taka miejscowość nieduża). Najlepsza stanowiska są dość głęboko w lesie w górach i dojście tam zajmuje pewnie że dwie godziny. U nas się mówiło, że te tereny znał bardzo dobrze i wiedział, gdzie szukać. W dodatku grzybiarze najczęściej ogolacaja tereny łatwiej dostępne, czasami już wcześniej widać, że ktoś w danym miejscu chodził.

Co do ciemności to chłop z latarka chadzał. Ja u siebie mam las, bo osiedle mam na zadvpiu i w zupełnej ciemności jest cholernie ciężko, zwłaszcza na nizinach.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
fajnie masz że góry blisko
jakie to regiony ... tak ogólnie (o adres nie pytam)

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
W miarę blisko mam do trzech pasm: Beskid Sądecki, Gorce i Pieniny. No całkiem spoko.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Słszeliście pogłoski, że badr hari jest gejem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
no podobno sie walił z Ronaldo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
poj**ana akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
tacy geje mnie przerażają, choy tam ze zniewiescialymi pisdami, wez traf na takiego ponad 100kg kickboxera co Cie w róg zagoni i zacznie calowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
no , ale przynajmniej jest szansa, że jak przegrasza to wiesz da Ci spokój
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium