SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo tylko jednego !!!
( więc był precedens )

że trzy sotnie strzelców
powinny wyklepać magazynki w tłum na wysokości 130 cm żeby po kichach poszło gazem ciskać ile wlezie a kto na tyle głupi że jeszcze nie zdążył spyerdolić to powinien pałą po łbie dostać żeby się zeszczał i zesrał

jak teraz odpuszczą i rozbisurmani się to tałatajstwo to będzie tak jak w Stanach albo we Francji ... trzeba będzie na każde święta i każdą okoliczność płytsmi OSB okna zastawiać i zaopatrzenie z lokali wywozić a ubezpieczenie będzie za 6 razy droższe

albo od razu pójdzie jasny sygnał że ma być spokój albo będzie źle

w pewnym sensie piszę z doświadczenia
( w ochronie też się z chamstwem ma do czynienia )
chamstwo i hołota żadnych hamulców nie ma
szybko to rośnie zadufanie
a bezkarności bezradność "czynników" tylko ich utwierdza w przekonaniu że wolno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Techniczny problem jest co do gumowych kul taki, że nie da sie za bardzo strzelać po kichach, te kule sobie latają "jak chcą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Polaki w przyszłym roku zapłacą więcej za prąd. Od stycznia w życie wchodzi bowiem nowa opłata "mocowa", która w praktyce jest dopłatą do kopalń, wciągniętych w spółki energetyczne. Za dopłatą stoi w znany pan "70 milionów", a to oznacza też wzrost cen, bo firmy przerzucą koszty energii na klienta.

"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale 500+ Dajom !!!

dajom rozumisz !? DAJOM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co PIS coś da polakom to zaraz żydzi ceny podnoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Płaczo, że szczalajo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rola ... ino go widza i jusz mnię nerf bieże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Policja ma za mało uprawnień i tyle. Ludzie powinni się bać policji, gdy próbują ją atakować. Ten łepek, który skoczył na kordon policjantów powinien być tak spałowany, żeby się posrał. Tak samo wklejaliście jakąś tam babkę, która pyerdoli coś tam na policję, zamiast wykonywać to co się do niej mówi. Ja tam jakoś nigdy nie miałem problemu, bo nigdy nie pokazywałem jaki to ja nie jestem, jak to ja znam swoje prawa i w ogóle. No ale Polak musi udowodnić, że zła policja ogranicza jego prawa i go bije XD, a sam wcześniej prowokuje jak skvrwysyn, a wystarczy robić rzeczy, które mówią, a jak już policja coś ci każe to są to normalne rzeczy typu, odejdź odsuń się, proszenie o dokumenty. Ale nie Polak to oczywiście musi powiedzieć, ale jakim prawem policja coś ode mnie chce, znowu te chvje policjanci jp100% itd. Yebane dałny.

A to całe pyerdolenie o brutalności policji to też beka, najpierw napinają się jacy to oni nie są, jacy to oni odważni, wydzierają mordy na policjantów, obrażają ich i wylewają govno, a jak policja ich dotknie to pierwsi się skarżą właśnie do policji, sądu i mediów, a kreują się na takich którzy nie współpracują.

I tu chodzi w sumie o dwie strony, teraz jakaś swołocz na marszu niepodległości i wcześniej hołota dewastująca budynki.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tamten łepek co to tak zaszarżował na kordon to prosto do Sebixowej Valhalli ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
I znowu wyszło na to, że policja jest zła :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium