SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
QhuTaz
chyba Agaresa już nie ma tutaj z nami
chociaż kto wie , może się mylę ...



Nie mam zbyt wiele czasu, bo obowiązki, ale przyjdę za może rok .....

Nie oszukujmy się, za rok to już nikogo tu nie będzie, ja to tak jak i prosiaczek , zaglądam jakoś tak odruchowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bane158
Jacob2904
QhuTaz
chyba Agaresa już nie ma tutaj z nami
chociaż kto wie , może się mylę ...



Nie mam zbyt wiele czasu, bo obowiązki, ale przyjdę za może rok .....

Nie oszukujmy się, za rok to już nikogo tu nie będzie, ja to tak jak i prosiaczek , zaglądam jakoś tak odruchowo


... a ja będę ! ... no chyba że mnie nie będzie ... no to wtedy nie będę mnie i tu

ale liczę że losy się pomyślnie ułożą albo chociaż znośnie
czego i wam życzę
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pewnie niewielu to przeczyta
... ale na Arnold Classic Strongman 2024 Mateusz Kieliszkowski znowu zajął drugie miejsce po niesamowitej szarży w ostatniej konkurencji gdzie zdeklasował pozostałych rywali
( kamienie konkurencja wiązana )
wyprzedzając na podium Stoltmana
całe zawody wygrał Hooper , zasłużenie bo był klasą samą dla siebie

Oskar Ziółkowski dał z siebie wszystko i zapłacił "frycowe" w gronie zawodowców , w przyszłości zapewne będzie lepiej !

Licis słabiej ... szkoda bo to jemu kibicowałem poza naszymi

gdyby tylko Kielich miał przyzwoity martwy ciąg , ale niestety nawet nie kręci się w okolicach 900 funtów
a gdzie 950 czołówki czy 1000 funtów Björnssona ...





Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2024-03-02 23:14:46
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja przeczytałem panie prosiaczku , ale dla mnie jeżeli chodzi o strongman to tylko Pudzi


?si=3JpXdAt4jJvAwIFa zawsze patrzałem w soboty za malolata
Prime Pudzi i tak by ich wszystkich pojechał pzdr
Drugiego takiego już nie będzie w silaczach


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2024-03-02 23:57:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
niedziela

ciężko pisać do samego siebie
ale należy podejmować również i ciężkie zadania ...

podobno głupim jest łatwiej
ale to raczej nieprawda ... no chyba że jestem niewystarczająco głupi albo za głupi nawet na głupiego ... bo jakoś łatwo mi nie jest

tak czy siak zaczynamy

i chvj

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a ja żyję ! ... i mam się całkiem średnio !

(chciałem uspokoić wszystkich moich fanów)

i myśl na dzisiej ...






Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2024-03-25 19:46:27
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jak myslicie ? ile osob tylko obserwuje ten post od lat, a nic nie pisze ?
chyba ze jest to jakos zliczane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz
a ja żyję ! ... i mam się całkiem średnio !

(chciałem uspokoić wszystkich moich fanów)

i myśl na dzisiej ...







Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2024-03-25 19:46:27

Panie prosiaczku to jest wiadome że pouciekają , tu trzeba mieć jaja nie wydmuszki


?si=-eaiTrfxZ6fC-sg6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Pzdr


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2024-03-27 23:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Witam szanowny dział MMA i jego zacna ekipę ze Spamu, której chyba juz nie ma I tylko Pan Prosiak jeszcze walczy. Szanuję! Widzę, ze ludziska się wykruszyli.

Co słychać u niedobitków? U mnie ch**owo, ale jak ten żuczek gnojarz, ja również toczę swoja kulkę gowna zwana życiem.

Pozdrawiam koledzy i zdrówka życzę. Może sie jeszcze spotkamy
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium