SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy gdzie chyba, od rur albo nie wiem czego. U mnie jest niedobra, chyba że się przefiltruje. Ale jak byłem nad morzem parę lat temu, to tam była zaj**ista kranówa.

Strasznie mnie coś głowa boli. Chyba poproszę o coś doktora na ból bo chyba nie zasnę


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-06-08 23:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
No u mnie jest chyba spoko i piszą, że teraz wszędzie się da wypić i jest ok.

Ja w sumie zaskoczony byłem jak pierwszy raz złapałem rybę, bo zarzucałem i ściągałem już długi czas i trochę zrezygnowany, a tu ni z gruchy ni z pietruchy ryba.
Szczupak no nieźle. Mi się nigdy nie zdarzył, ale u mnie więcej właśnie jakichś pstrągów i okoni.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
Ale był malutki i na "grunt" się złapał , ja na "grunt" najbardziej lubię , wypuściłem go , na spinning to imo za dużo machania jak dla mnie ,chociaż można dorwać coś fajnego (Bolenie, Sumy) , robale już mam , zanętę mam i zobaczymy co będzie trzymajta sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bane, jesteś fanem takich informacji jak piramidy i inne opowieści dziwnej treści?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
No oczywiście , historię uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, ale to ejst taka historia wiesz... "ch** wie co tam było, ale zróbmy aferę"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przy podciąganiu jak najbardziej brzuch się uaktywnia - stabilizuje całe ciało i dzięki niemu, nie gibasz się w tę i z powrotem - choć niektórzy się gibają i to wlasnie wynika z kiepskiego/słabego brzucha. Oczywiście można trochę wyłączyć brzuch kiedy np masz podkulone kolana i stabilizujesz się dzięki mocnemu przeprostowi w odcinku lędźwiowym.

To jednak mniej zdrowa dla kręgosłupa opcja - tzn przejdzie bez obciążenia, ale z dodatkowym już gorzej. Jednak i tak brzuch będzie pracować - tak jak przy każdym wielostawie. Triceps pracuje w końcowej fazie przy podciąganiu. Jako że odpowiada on za wyprost w stawie ramiennym, to można powiedzieć że ostatnie parę centymetrów - zakładając że dotykamy drążek do klaty - pomaga nam wykonać właśnie triceps.

Nic nie robisz z tą przepukliną Puar? Przecież to strasznie zabiera ci potencjał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No generalnie faza negatywna działa przy mieśniach, które "hamują" drogę.

Chłopaki, muszę Wam powiedzieć, że albo się starzeje albo już mnie nudzą te wszystkie rozrywki tego świata z innego powodu. Ostatnio zauważyłem, że zdobywanie jakiejś wiedzy, która nigdyh mi się nie przyda sprawia mi więcej przyjemności niż siedzenie ze znajomymi i gadaniem o śmeisznych pierdołach. Zamiast się śmiać to myślę, o tym ile mógłbym teraz zrobić i rzeczy przeczytać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dremor

Nic nie robisz z tą przepukliną Puar? Przecież to strasznie zabiera ci potencjał


Jaki tam potencjał

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Pilek, poo co Ci znajomi skoro masz nas.





























Krystjan Pudzianoski będzie miszczem Polski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium