SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Odnośnie nomenklatury używanej to żeby być sprawiedliwym w czasach pierwszej i drugiej wojny zgodnie z prawami wojennymi cywil z bronią był nazywany bandyta i terrorystą z urzędu i represje były wpisane w standard działań wojskowych każdego państwa

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A skoro oficjalnie armia polska się rozwiązała i skapitulowała to wszyscy zostali cywilami

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ale to oczywiste jest , słuchajcie słyszeliście kiedyś o takiej organizacji jak
Muszkieterzy organizacja konspiracyjna w czasie II wojny , nie będę się tu rozpisywał ale warto się zapoznać ,bardzo ciekawe wątki są jeśli chodzi o relacje z AK z polskim podziemiem z tym jak skończył Witkowski (szef) i z czyjego rozkazu i kogo chciano w to wrobić
warto się zapoznać
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zajrzę zajrzę, dzięki za cynk

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Każdy wiedział co oznacza Sowieci i komunizm a tu cyk nagle podziemie leci w objęcia bolszewików

Samobój i bez wątpienia zdrada czyjaś

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Bane nawet w Izraelu były prostesty co do tej akcji, a międzynarodowy związek żydowski odciął sie

No i mieli rację , ale mnie chodziło o to że to jest jawny terroryzm a jakoś sprawców nikt nie nazywa "terrorystami "
Btw grind a znasz Historię Herberta Cukursa ?
Tu normalnie człowieka zabito bezprawnie w Urugwaju , normalnie wykonano na nim wyrok



A Jakoś sprawców nikt terrorystami nie nazywa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Znam. I ja nazywam. Tak samo uniewinniony przed sądem Peiper został zamordowany na starość prze francuskie komunistyczne świnie. Chodzą idee że sfingował swoją śmierć ale pewnie to nie prawda
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dla mnie zabójstwo Cukursa to był normalny wyrok mafijny (albo normalny zamach terrorystyczny, jak zwał tak zwał ) , złamanie prawa międzynarodowego (podobnie jak Eichmanem ) , normalne państwo występuje o ekstradycję takiego podejrzanego i stawia go przed sądem , a nie uprawia sobie właśnie terroryzm
Btw ilez razy próbowano tak zrobić np. z Saddamem Husajnem, ale niestety miał za mocną ochronę i terroryści sami byli likwidowani, to już nawet mi się nie chce wspominac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Przepraszam pomyliłem, został skazany ale odbył karę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Porwanie Eichmanna było skrytykowane w Izraelu a międzynarodowa organizacja żydowska w odpowiedzi na słowa że oni "czynią sprawiedliwość w imieniu wszystkich Żydów świata" odpowiedziała że nie i mają mówić za siebie

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium