SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle to zauważyliście, że kobiety zawsze jak cos odyebią typu zdrada, poważne kłamstwo itp to mają zawsze takie kretyńskie nielogiczne wymówki?
Mnie ciekawi czy one same w to wierzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Najlepsze są teksty, gdy panna po jakieś zabawie informuje swojego tymczasowego wybranka, że ona wcale nie robi takich rzeczy na każdym wyjściu/imprezie, że wybranek jest dla niej wyjątkowy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sensie, że "a bo ciebie ciągle nie ma w domu"? No, zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z mojego życia było
"tylko z tobą tak szybko poszłam do łożka oprócz Marcina xD"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie to rozwalają artykuły typu "20 procent żołnierzy w Polsce to kobiety" bo przecież 80 procent to nie jest wcale więcej niż 20xd albo jak kobieta czegoś dokona (przy czym nikt jej niczego nie ujmuje) to podkreślanie, że to kobieta, nie facet KOBIETA. No to jak to w końcu jest. Są równe nam, czy są ułomne i we wszystkim potrzebują poklasku tylko dlatego, że są kobietami?

Nie chce wyjść na szowinste, ale patrząc po moich rodzicach, to chcąc nie chcąc kobieta najlepiej sprawdzi się w domu. Dzieci potrzebują matki zawsze a nie na pół etatu jak znajdzie czas między karierą zawodową a innymi sprawami. I wcale wtedy jej to w niczym nie umniejsza, wręcz przeciwnie. Nie ma nic lepszego jak w domu widać prawdziwą kobiecą rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wysocki, a co do poruszonej przez Ciebie wcześniej kwestii, to szacun dla ojca, że się przyznał. Trzeba mieć jaja, żeby ponieść konsekwencje i otwarcie przyznać się do winy.
Niemniej, sytuacja Twoich rodziców to moim zdaniem idealny przykład, że nie ma związków perfekcyjnych. I wybaczenie Twojej mamy nic tu nie zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
Z mojego życia było
"tylko z tobą tak szybko poszłam do łożka oprócz Marcina xD"


...Mariana zabstyl... Mariana!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zabstyl
W ogóle to zauważyliście, że kobiety zawsze jak cos odyebią typu zdrada, poważne kłamstwo itp to mają zawsze takie kretyńskie nielogiczne wymówki?
Mnie ciekawi czy one same w to wierzą


Bo w każdej kobiecie jest k.... dwie trzecie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielka klasa kolegi wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian sory, ale p******isz. Ludzie obydwu płci są równie pokręceni tylko pod innymi względami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium