SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Będę mógł, wtedy z czystym sumieniem na shemale prostytutki dzwonić i umawiać szczegóły.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
nawet sie po l4 nie moge dodzwonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
A gdzie jest w tym wszystkim miejsce na prawdziwą miłość do chvja?!!11!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
no ja jak kocham dana babe to nie mam potrzeby sie ogladac za innymi, tym bardziej bylymi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A nie no jak ktoś utrzymuje kontakt z byłym partnerem, żeby flirtować i dalej kręcić "niewinną" bajerę, to faktycznie 2/10 takie nastawienie.
I jak tak sobie o tym myślę, to od samego początku nie dopuszczałem do rozwoju sytuacji w tym kierunku (chociażby ze względu na to, że to ja zainicjowałem rozstanie ). Niemniej jak już wcześniej napisałem znaliśmy się parę lat przed tym i dziwnie byłoby mi przejść obok niej na ulicy i się nie przywitać, zapytać co słychać itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
pilek
O murva. A frytkie puknął

50 letni Olivier Gruner także ja puknął i kopnął w dvpe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
Co innego spytać o coś, przywitać się a co innego trzymać stały kontakt, jakieś ploteczki, zwierzanie się

ramię do płakania zmienia sie w choya do rvchania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Generalnie to jak ktoś coś czuje do byłej/byłego i kręci bajery to sam sobie szkodzi. Bo jak ktoś wybrał rozstanie to raczej nie ma ochoty nakręcać się i dawać nadzieję przez jakieś bajery. To po co było się rozstawać w takim razie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
do mnie byłe do tej pory piszą jak je zaswędzi
tudzież opcje sie wyzcerpią, latka lecą ale jest gdzies tam taki shooto, moze akurat sie uda go z powrotem wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No coś w tym może być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato