SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
W porządku szutu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wrzuć żaba jakieś dupy co to się Tobie podobają, żebyśmy wiedzieli jako masz skalie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Silwuple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Stanowski "kanał sportowy" "hejtpark"/"dziennikarskie 0" i Jaś Kapela i na deser Malina Błańska i Jaś Kapela tym razem u niej ... co się uśmiałem to moje

co se przypomnę "Jasia Kapele" to mnie wielka wesołości ogarnia , ileż to radości mi ten "poeta" dostarczył ... co się uśmiałem to moje
jak ktoś ma chwilę czasu naprawdę warto
na poprawę humoru na smutki na chandry puścić se jako podcast czy cuś

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pokaż co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jaś a
Kapela. Ma niski głos jak na taki pisde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
rodzice powinni go dzieciom pokazywać
jest żywią antyreklamą narkotyków

"riki tiki narkotyki zażywasz przegrywasz"

straszliwa dewastacja wręcz gargantuiczne spustoszenie istna hekatomba

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Za darmo piniondze za darmo by chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no bo te narkotyki drogie rozumisz
a jakoś ludzie po złośliwości nie chcą kupować tych jego poezji
wszak jak powiedział klasyk "poezji nikt nie zji"* to jakoś trzeba finansować to hobby najlepiej niech ludzie dajom pinionszki
dużo pinionszkuf , wtenczas se nakupi narkotyków

*to powiedział prawdziwy poeta Janusz Szpotański polecam

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium