SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mały układ pokarmowy oznacza mały mózg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Dla kulturystów czy strongmenów tak naprawdę ćwiczenia nie są aż takim wyzwaniem jak nieraz jedzenie, z tego co kiedyś widziałem na youtube. Gdy załóżmy trzeba nawet 10k kcal dziennie zjeść, dlatego oni często ciągle z pełnym bebzonem chodzę i jedzą 6-7 razy dziennie. Ja na masie to tak z 5 razy dziennie jadłem, ale czasem czułem się zamulony.

https://www.mensjournal.com/food-drink/brian-shaws-12000-calorie-strongman-training-nutrition-plan/


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-22 12:18:46
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Pilek, co do płaszczy w rozsądnej cenie, to zerknij na Reserved. Zazwyczaj o tej porze mają w ofercie klasyczne kroje w standardowych kolorach (czarny, szary,brązowy). Tera black week a oni nie robią maniany z obniżkami o jakąś konkretną kwotę, tylko np. -15% na wszystko, co przy płaszczu za +/- 350 zł zwróci Ci się na kebsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Teraz na Black Friday, może coś będzie, bo będzie taniej. Ja nie wiem czy sobie coś kupić, czy te przeceny na Black Friday to takie lecenie w chooya i lipne te obniżki, bo podwyżka wcześniej

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
ja to nakupie w black friday pewno gier na konsole
"nakupie" bo pewnie ze 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Kljaka masz konsole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Sepko raczej myślałem o czymś w okolicach kilku tys. W Reserved to raczej jakość lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
ps5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dziewczyna Cię kupiła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
no przecież sam se nie kupie jak musze 20 złotych od matki na zapiekanke brać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato