SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
QhuTaz
normalny gość zwykły nornik tak się śmigało pod koniec 90 i następną dekadę

tera kmioty się obwieszajo metkami i myślą że błyszczą prestiżu zadają
jak chłop pańszczyzny ... wystarczy się wystroić już można uchodzić za jaśniepana
żeby tylko inni podziwiali i zazdraszczali

a co do spodni ...
zabstyl to som normalne jeansy
za moich czasów nikt nie chodził w profilowanych spodniach w Odzi to mógłbyś za coś takiego w jape dostać pewnie 90/00 lata

były tylko szerokie spodnie albo normalne i dres .....



Prosiaczku a pamiętasz Lenary spodnie ?
kvrwa jak ja za dzieciaka w podstawówce chciałem je mieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a tak serio
jak świnia wie że jesteś przy kasie to każda styluwa będzie okej ... najwyżej będziesz "ekstrawagancki"

ło panie
pewnie że pamiętam ale nie miałem nigdy ... bida
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Panowie popyerdalalo się w tych "markach " za dzieciaka a dziś nawet nie wiem czy jeszcze istnieją
https://newonce.net/artykul/17-najslynniejszych-polskich-hip-hopowych-i-skateowych-brandow-odziezowych-z-lat-90
Btw
Aż Kvrwa się chyba przy okazji wybiorę do jakiegoś sklepu z odzieżą Hip Hopowa zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Taki żeśmy temat dali do rozważań, że aż nasze spamowe krakersy wzięło na wspominki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
slyszeliscie ze w Kanadzie sie zaczely masowe ataki na koscioly i pomniki?

odnalezli masowe groby dziecięce przy parafialnych sierocińcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Sepko
Taki żeśmy temat dali do rozważań, że aż nasze spamowe krakersy wzięło na wspominki

A tak dla ciekawostki jako że jesteśmy w scenie MMA wiecie ze Firma Moro (mocne Ubrania ) i Manto Fight Wear należy do jednego właściciela rapera Jakuba Sawickiego "Ceube vel Ceubina " najpierw założył Moro a potem Manto i z tego co kojarzę to on sam trenuje BJJ
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
no Kuba Manto to czarny pas i zayebisty trener
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
i byl sam raperem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429


no miał ksywę Ceubina i nagrywał z m.i.n.Tedem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
mialem okazje poznac
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato