SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
niestety za gruby syf żeby w internecie pisać publicznie


to powiedz chociaż tylko tyle ... czy warto było ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
nie panie Agares , to bardzo rozsądne planowanie i poparte na konkretnych przesłankach robisz doktorat po tym masz konkretne kroki konkretne ścieżki na dwa trzy cztery pięć lat do przodu no to jest rozsądne planowane wiadomo że wszystko się może zdarzyć ale na pewno nie są to jakieś mrożonki tylko realne i rzeczowe podejście do sprawy , czytam będziesz w Polsce pracownikiem naukowym czy za granicę się wybierzesz czy do sektora prywatnego przejdziesz każda ze ścieżek i jakąś tam ciekawą opcją jest
teraz masz dobry czas na takie kroki a że jesteś pracowity rozsądny i nie głupi
to dzisiaj na pewno uda tym bardziej że masz luksus wyboru jak nie tu to tu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no jakbym mógł cofnąć czas to bym zrobił inaczej, w ten sposób można stwierdzić, że niewarto
ciężkie pytaninie
fajne rzeczy ale nie za taką ewentualną cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Po prostu chyba za dobrze jest na urlopie i człowiek na siłę szuka problemów.

Bane ty kiedyś pisałeś o piramidach to wyjaśniają to w ten sposób, że kiedyś budowano rampy do transportu ciężkich kamiennych bloków.




Z piramidami to jest w sumie trochę dziwna sprawa bo nie powstawały tylko w Egipcie ale na całym swiecie
Tu np Bośnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
QhuTaz
witajcie przyjaciele

no panie Agares ja to miałem sporo zainteresowań przede wszystkim książki sport historia więc zawsze sobie coś ciekawego znalazłam do roboty ... potem przyszła wóda to wiadomo ... każdą ilość czasu można przepić
no a teraz to nie mam czasu wolnego pracuję ciągiem codziennie w tamten weekend w ten weekend , po prostu trochę mniej w weekendy , jest to efekt kiepski decyzji z przeszłości i zaniedbań które teraz muszę nadganiać

Panie Prosiaczku "wóda" i alkoholizm tak naprawdę nie przeszkadza w byciu oczytanym i wybitnie uzdolnionym , rzekłbym nawet że wybitnie uzdolnieni ludzie w swoich dziedzinach byli np alkoholikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja pyerdole to co się dzieje w Odrze to jest masakra cholernie mi przykro patrząc na to jako wędkarzowi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Prodigy widziałem taki se, może być, ale szału nie ma. Tego Meduza nie widziałem. Dzięki za info, nie wiem czemu mi umknął zwłaszcza, że ocena dość dobra.

Ja to dawno nie łowiłem. Na co łowisz Bane? Ja kiedyś na spinning łowiłem, ale to jak jeszcze chyba do gimnazjum chodziłem od tego czasu wędki nie używałem

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Różnie na grunt (na żywca ,albo kanapkę )
Na spławik , ze spinningiem imo za dużo machania


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-08-16 07:46:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bane158
Ja pyerdole to co się dzieje w Odrze to jest masakra cholernie mi przykro patrząc na to jako wędkarzowi


no właśnie , celne pytanie
co się dzieje w Odrze ... co się kvrwa dzieje ?! co się dzieje że dwa poważne państwa (no jedno na pewno) Polska i Niemcy tak ustalają że ustawić nie mogą co zatruło rzekę ? policja wojsko służby laboratoria ... i chvj wielki ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium