SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i macie rację. W sumie nie powinienem się tak załamywać, bo jeszcze nie mam tak najgorzej. Moi rodzice to mają przej**ane w tej sytuacji bardziej ode mnie. Bo jak ja umrę to sobie umrę i już, a im będzie przykro. Kiedyś w jakimś filmie było takie zdanie, że jest jedna rzecz gorsza od umierania na raka - kiedy twoje dziecko umiera na raka. I chyba coś w tym jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No rodzice nie powinni chować swoich dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
I nie będą, przynajmniej w tym przypadku.

Pilek, generalnie ludzie ze wschodniej europy mają stosunkowo płytką panewkę biodra, dlatego u nas dochodzi najczęściej do dysplazji biodra. Sam McGill dowiedział się o tym od chyba od patolog sądowej, która stwierdziła, że po samej budowie biodra (np. spalonego ciała) jest w stanie z zaskakująco dużym prawdopodobieństwem (wiadomo, nie zawsze) stwierdzić skąd dana osoba pochodzi. McGill bardzo często podkreśla istotę budowy biodra w kwestii głębokości przysiadu stwierdzając, że najgłebiej statystycznie mogą schodzić Polacy (pod warunkiem braku ograniczeń tkanek miękkich). W ogóle polecam McGilla, można znaleźć jego książki w necie po angielsku i video na youtubie - guru w zakresie zdrowia kręgosłupa.

Jeśli chodzi o Dempseya polecam Championship Fighting jego autorstwa. Genialna książka pokazująca podejście do walki tej nietuzinkowej postaci ze świata. A i sam kanał Trzynasta Runda jest świetny - merytoryczne, dobrze przygotowane odcinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wiedziałem, że jesteśmy najlepsi! Podobno też mamy najsilniejszą górę ciała. Ciekawi mnie ta płytka panewka. Tzn., że nam bardziej od miednicy odstają biodra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
A imo najlepsze predyspozycje genetyczne, wogóle szeroko pojęte "sportowe" mają czarni czy to wydolnościowe(lekkoatletyka) czy SW , co do siłowych to nie wiem ale już w kulturystyce np. są zayebisci
Chociaż tak obiektywnie patrząc to jest trochę mit








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-05-20 22:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że aktorka z mojego ulubionego serialu (suits) to teraz Księżna Sussex i żona księcia Anglii. Jakoś wcześniej tego nie skojarzyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja zapomniałem, że ją grała Meghan Marklexd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oglądał ktoś film Kaliber/Calibre? Jak nie, to polecam gorąco. Własnie obejrzałem i jestem pod wrażeniem. Kawał dobrego kina z klimatem tak gęstym, że można go ciąć maczetą. Jeden z tych, co na długo zapadają w pamięć, wchodzą do głowy i mieszają.

https://www.filmweb.pl/film/Calibre-2018-788933 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Murzyni sa dobrzy w kulturystyce bo mają drobne stawy i dłuższe konczyny. Przez Niego o mięśnie prezentują się pełniej i wyglądają na większe, nawet przy mniejszej wadze. Flex Wheeler czy obecny MR Olympia Shawn Rhoden to swietne przykłady.

Są.dobrzy w lekkoatletyce, za to zapasy, ciężary, sporty siłowe słowianie ( i generalnie caucasian) przodują

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732090
"Kaliber" b. dobry. Polecam rowniez jak ktos nie widzial "Chlod w lipcu" . Film ma rewelacyjna muzyke .
https://m.filmweb.pl/film/Chłód w lipcu-2014-697454



Zmieniony przez - Possible w dniu 2019-05-21 06:28:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium