SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Panowie nie demoralizujcie Wysockiego, no co Wy
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja oszczegałem ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój brat z pierwszej pracy jak się zwalniał to się tak pożarł ze swoim szefem, że poszło nawet na k* mać przy klientach i prawie było mordobicie, a mojego brata naprawdę trudno jest wyprowadzić z równowagi. A potem po paru latach ten koleś zbankrutował, musiał iść normalnie do pracy i wyobraźcie sobie ze mój brachol jest teraz jego przełożonym. Nie bezpośrednim wprawdzie, no ale kurde karma wraca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pilek, a.z legitnych plus size modelek znasz Latecie Thomas? Podoba mi sie troche bardziej niz Ashley

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej w ogóle to się zastanawiam co ja bym mógł robić zawodowo. Całe życie myślałem, że będę skrzypkiem. Ale teraz mam długą przerwę, a zapowiada się na jeszcze dłuższą, a niestety skrzypce nie wybaczają op*****lania się. No i trochę zaczynam schodzić na ziemię jeśli chodzi o utrzymanie się a z tym ciężko będąc skrzypkiem. Nie wiem, może jakimś doktorem zostanę? W sumie mógłbym pracować naukowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem Panie grind ... mądra rada ... tylko

ja już do opchrony jednak zdrowia i nerw nie mem , szkoda mojego zdrowia nerwowego , człowiek po zmianie zj**any a w sunie nienarobiony
w łeb dać nie ma za bardzo jak , op******ić też ... już nie te czasy
pisałem na forum w dziale ... bo gdzie indziej lata temu że tylko pusta micha mnie do cieciury zmusi ...
ale sprawy ogarnąłem już prawie i czas sp*****lać
cieciuje za grosze ... albo bede za osiłka w grupie robił za trochę większą jałmużnę ale co sie nszarpę ze zj**ami to moje
myślałem że się może bujnie że jakoś poleci ... ale nie ... to nie dla mnie

u Ciebie na wyspie zielonej przynajmniej "piniondz" uczciwszy
ja dzisiaj odebrałem wypłatę ... no kieszonkowe k***a ... w porównaniu do poprzedniej pracy 40 % mniejsze zarobki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Masakra Prosiaczku niestety. Tu tez kokosow nie ma ale jest duzo lepiej bo pieniadz ma wieksza wartosc. Ale tez bede zdupiac przy najblizszej okazji. Poki co mam kontrakt stary, i za podstawowa ochroniarska nie robie, ale tez mnie to juz meczy. Za duzo tu cywilom k***om wolno, a z roku na rok coraz wiecej, co nie sprzyja wykonywaniu tej pracy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle po raz pierwszy w życiu mamy w domu sytuację, że rodzice zaczynają przeliczać pieniądze. Nigdy nie brakowało nam kasy, przynajmniej nie jak byłem już na świecie, bo wiem że jak moi rodzice się pobrali to byli biedni. Jacyś super bogaci nie jesteśmy, ale tak sobie normalnie żyjemy, bez spinania się od pierwszego do pierwszego. A teraz wszystkie wydatki analizują. Tyle pieniędzy pochłania to choróbsko. Niby jest leczenie na NFZ, ale do tego trzeba kupować pierdyliard innych rzeczy, których już NFZ nie finansuje. A na jakieś dofinansowanie ekstra liczyć nie możemy bo mamy za duże dochody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Niestety wszedzie tak jest jak powazna choroba nadejdzie. W PL i tak lepsza.sluzba zdrowia niz na wyspach ciagle. Ech ch**owe czasy na chorowanie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysocki ... masz i pacz ... strona pewno starsza od Ciebie
tak to drzewniej bywało

http://www.starekompy.pl/  ( dałem linka ale litości to już pod edukację podchodzi )

P.S
zostań pedagogiem , krytykiem , redaktorem muzycznym , albo muzykiem ( szeroki zakres do wyboru do koloru )

dobra idę spać 6 godzin musi wejść bo jutro znowu 14h
u Ciebie na wyspie zielonej przynajmniej "piniondz" uczciwszy
ja dzisiaj odebrałem wypłatę ... no kieszonkowe k***a ... w porównaniu do poprzedniej pracy 40 % mniejsze zarobki


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-03-12 00:28:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium