SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




oby tym razem bez disneyowego "humoru"
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kuhwa Dremor nadszedł dzień zemsty!

google kuhwa!!! Bezpośredni link, tylko gla pana polsiego aaaaa kuhwa!!

zabstyl nie lubi KK - lewak ma bół dupy o badania

Puar, bo u kobiet jest odwrotnie, im wyższy estrogen tym bardziej konserwatywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spoko pilek, tylko zobacz ile razy ja Tobie w czymś pomogłem, a ile razy Ty mi :P Zasłużyłem na parę postów od Ciebie wymagających wysiłku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez te badania brzmią kretyńsko do czego ty chcesz link XD
Wpływ hormonów na poglądy polityczne
Ciekawe jak w Korei to wyglada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Źle się czuję, bo wsadziłem przypadkiem koledze palec w oko przy takiej rozgrzewkowej zabawie, że ten kto dotknie kolana robi pompkę, a ten co dotknie barku robi sprawla. No i jak ja chciałem dotknąć jego barku to on się schylił, żeby dotknąć kolana i się mocno nadział. Tak z minutę go bolało, ale na szczęście nic poważnego.Jakoś pecha mam. Koledze w tamtym tygodniu chyba przeciągnąłem kimurę, bo się nie pojawił na treningu. Przy kilku obaleniach do tyłu spadłem trochę nie do końca poprawnie i muszę to trochę poprawić.

Kiedyś nie było tyle tego burdelu z polityczną poprawnością i migrantami i było fajnie.

Z tymi badaniami o poziom testosteronu u naukowców to nie słyszałem.

Ja to na hormony nigdy badań nie robiłem.

Teraz te filmy nowe to chvjowe jakieś czarnuchy, feministyczne goovno jakie to kobiety są silne, no ale są też takie w miarę.


Antek miał rację, że paluchy w oczy na ulicę najlepsze, szkoda że go zbanowali za jechanie po kulturystach


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-08-26 22:17:04
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Jacob2904
Przy kilku obaleniach do tyłu spadłem trochę nie do końca poprawnie i muszę to trochę poprawić.

Kiedyś nie było tyle tego burdelu z polityczną poprawnością i migrantami i było fajnie.




Antek miał rację, że paluchy w oczy na ulicę najlepsze, szkoda że go zbanowali za jechanie po kulturystach


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-08-26 22:17:04

Ad 1 Katuj pady Judockie , tu nie ma drogi na skróty to trzeba katować , bo może to się skończyć kontuzją , niestety obecni "trenerzy" nie przywiązują do tego wagi
Ad 2 dopóki usrael nie mącił to było lepiej na Bliskim Wschodzie ,ale usraelek parszywy wszędzie brudne paluszki chce wsadzać, ale to już mówiłem wielokrotnie
Ad 3 na ulice to najlepszy noz(no ale tego nie wolno)
Ale gaz już wolno , najpierw psikac a potem bić skvrviela


...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Jacob2904
Przy kilku obaleniach do tyłu spadłem trochę nie do końca poprawnie i muszę to trochę poprawić.

Kiedyś nie było tyle tego burdelu z polityczną poprawnością i migrantami i było fajnie.




Antek miał rację, że paluchy w oczy na ulicę najlepsze, szkoda że go zbanowali za jechanie po kulturystach



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-08-26 22:17:04

Ad 1 Katuj pady Judockie , tu nie ma drogi na skróty to trzeba katować , bo może to się skończyć kontuzją , niestety obecni "trenerzy" nie przywiązują do tego wagi
Ad 2 dopóki usrael nie mącił to było lepiej na Bliskim Wschodzie ,ale usraelek parszywy wszędzie brudne paluszki chce wsadzać, ale to już mówiłem wielokrotnie
Ad 3 na ulice to najlepszy noz(no ale tego nie wolno)
Ale gaz już wolno , najpierw psikac a potem bić skvrviela


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bane nie jesteśmy tak tępi, nie musisz nam 3x jednego posta dawać
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium