SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4660020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
Chociaz pani w szkole mowila zeby ignorowac i sobie dadza spokój


no no dokładnie

po którymś tam razie złapią się za głowę i powiedzą "ojojoj ale ja byłem nieodpowiedzialny , jak się nie elegancko zachowywałem , czas przeprosić i zadośćuczynić i co najważniejsze ... zacząć pracować nad sobą"

szkoły to chyba planowo wychowują pisdy żeby potem w dorosłym życiu łatwiej było ich za mordę prowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo kobiety nie powinny kurva uczyć czegokolwiek kogokolwiek, siedzieć na pisdzie dzieci rodzić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej w szkole jak jakas banda choya gnoiła kogoś, w koncu ofiara nie wytrzymywałą i waliła kogoś w dziąsło
jakie było rozwiązanie problemu kilkumiesięcznych szykan które doprowadziły do wybuchu agresji?

"podajcie sobie ręce i sie przeproście"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja dlatego nigdy w szkole nie chciałem uczyć. Teraz dotkniesz ucznia już z płaczem do rodzica, a jeszcze ręka by się omskła i jakiś d**** z ADHD by dostał i bym miał problemy. Na studiach przynajmniej jak ktoś nie chce współpracować to mu się wpisuje niezaliczenie i pa pa.

No ludzie mocno wykazują takie stadne i pierwotne zachowania. Jak poszedłem do zerówki i nikt mnie tam wtedy nie znał i ktoś coś tam się przypieprzał to potem była solówa, wybiłem koledze zęba (ale i tak mówił, że trochę mu się ruszał) i wtedy była zgoda i w ogóle dobrymi kolegami potem byliśmy.

Ale imo jak się było dzieciakiem to w sumie łatwiej było spuszczać wpyerdol, bo nawet jak się pobiłeś z kimś to tam co najwyżej jakaś uwaga była, a i tak rzadko, bo zazwyczaj wszystko bez świadków jeśli chodzi o nauczycieli, choć pół szkoły wiedziało kto komu wpyerdolił, a teraz komuś nastukać to się zdarza, że lecą na komendę albo się komuś tam skarżą. U mnie ilość bójek malała wraz z wiekiem. W dodatku wszędzie wszyscy z tymi telefonami lubią nagrywać. W zerówce to przynajmniej raz w tygodniu arena walk i jedziemy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja tylko w podstawówce nap*****lałem ,a w gimnazjum już trochę spina była,a le tam mnie też w sumie nitk nie zaczepiał już tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a idź pan w chvj z tymi telefonami panie Agares , kvrwa ... mnie też już filmowali i Jutubem straszyli że brutalność ochrony ... co oczywiście nieprawdą było !

a najlepsze w że oba pajace wybójane cwane normalnie szemrani
a do meldowania i frajerstwa piersi

ale ale przede mną urlop końcówa remontu i uruchamiamy przedsiębiorstwo "Prosiaczex" na pełnej pisdzie


Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-10-12 14:09:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co będziesz robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
No mnie też wkurzają PiSdy, które nagrywają wszystko, a wcześniej sami zaczynali. Najlepiej w jakimś ciemnym zaułku na spokojnie spuścić wpyerdol i spokój.

No u mnie w gimnazjum też już rzadziej, no bo też chłopy silniejsze. A przy niektórych bójkach to już lała się krew.

No właśnie Prosiak co będziesz robić?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robienie masy to absolut, ale jestem potężny ja pyerdole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Gadałem z prawniczko i mówiła, że lepiej z jej punktu widzenia zniszczyć sprzęt niż dać się nagrywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium