SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Powiem im że to dobry był człowiek i niezrozumiany, a na dowód pokażę pochwały jakie wypowiedział czarny olimpijczyk z USA, który stwierdził że w Niemczech był traktowany lepiej niż czarni w tamtych czasach w USA - bez segregacji rasowej, oraz że Hitler podał mu rękę

A poza tym kolorowi było w armii Hitlera, więc niech sami się zastanowią czy to prawda z tą nienawiścią do czarnych czy taka sama bzdura jak z nienawiścią do Słowian

Ten człowiek po prostu nie chciał dopuścić do przejęcia jego kraju ,przez taki jeden sztuczny "narodek " szkodników i także uważam że jest to bzdurą że nienawidził kogoś tylko za pochodzenie , wśród Arabów czy tam Palestyńczyków (tych prawdziwych potomków Hebrajczyków) bohater , w Ameryce Pd także , Japończycy także dobrze z nim żyli o ile kojarzę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja generalnie nie zadaje sobie takiego pytania, a ogólnie rozumiem to tak, że na pewno w mieszance kultur i zwyczajów rodziców. Żeby znały i dobre fajne tradycje z mojej strony i jej, a i oczywiście znać też będą miejscowe.

Oczywiście to hipotetyczna gadka bo jakoś nie planuje póki co ani dzieci ani ich wychowania

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
w sumie to zazdroszczę takim ludziom
jak to jest że ktoś potrafi się spakować pojechać w świat i odnaleźć się wszędzie wszędzie sobie życie ułożyć w innym kraju żyć albo w kilku krajach albo żeglować po świecie albo nie wiem ... jeździć pisać uczyć no ja niestety nic takiego nie potrafię co mógłbym sprzedać w świecie co mogłoby przynieść profit i korzyści więc siedzę w tej potUckiej chvjni w tym czyśćcu
czasem tylko uronię łezkę do poduszki czytając książki oglądając vlogi i śnię po nocach a rano wstaję i czar pryska budzę się w rzeczywistości umalowanej we wszystkie odcienie szarości

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw ale jajca, Maroko rozyebalo Portugalię
Przecieram oczy ze zdziwienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No rozumiem, to w sumie w porządku, dzieciakom tak będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
W Maroku jeden murzyn gra, a we francuskiej sami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
bane158
grind
Powiem im że to dobry był człowiek i niezrozumiany, a na dowód pokażę pochwały jakie wypowiedział czarny olimpijczyk z USA, który stwierdził że w Niemczech był traktowany lepiej niż czarni w tamtych czasach w USA - bez segregacji rasowej, oraz że Hitler podał mu rękę

A poza tym kolorowi było w armii Hitlera, więc niech sami się zastanowią czy to prawda z tą nienawiścią do czarnych czy taka sama bzdura jak z nienawiścią do Słowian

Ten człowiek po prostu nie chciał dopuścić do przejęcia jego kraju ,przez taki jeden sztuczny "narodek " szkodników i także uważam że jest to bzdurą że nienawidził kogoś tylko za pochodzenie , wśród Arabów czy tam Palestyńczyków (tych prawdziwych potomków Hebrajczyków) bohater , w Ameryce Pd także , Japończycy także dobrze z nim żyli o ile kojarzę


Mało kto wie że mit o uważaniu Słowian za podludzi i rzekomym planie ich eksterminacji opiera się w zasadzie w całości na zeznaniach gen Bronisława Bacha-Zelewskiego, dowódcy rosyjskiej dywizji SS, podwójnego zdrajcy, ktory najpierw zdradził sowietów i został dowódcą dywizji SS, potem zdradził Rzeszę i pomógł w Pradze bodajże nadchodzącym Rosjanom przeciw Niemcom. Wymyślił sobie że tak uratuje skórę, nie pamięta teraz czy i tak go ruscy nie powiesili. Czyli taka bardzo godna zaufania osoba i bez cienia wątpliwości na pewno prawdomówna

Mówił o tym że na spotkaniu z dowódcami dywizji Himmler właśnie mówił o podludziach sowianach i planie ich eksterminacji.

Ale okazało się że w tej dzień co niby Himmler im to mówił, Himmler był gdzie indziej, bo w Poznaniu na jakiejś podaje paradzie. Nie przeszkodziło to jednak wszystkim w przyjęciu za fakt takich zeznań.

W.ogole co za bzdura z tym posłuszni Słowianami. Gdyby Hitler i Himmler tak uwazali, nie pozwolili by podludziom tworzyć dywizji "elitarnej armii Hitlera" SS a wiele było dywizji słowiańskich

To już się na logikę nie klei, ale no cóż "udowodniono",
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
panie pilek ale "murzyn" to jest obrażanie
terej to chyba będzie afrofrancuz albo negro obywatel republiki

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
obraziłeś mnie stronę temu!@!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kto ! ja cię obraziłem ?!

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium