SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Zabstyl - IQ 130, czyli może wykonywac dowolny zawód i jest to typowe iq dla wykładowców na Harvardzie, ale nie za mądry jset...


Agares - Moja koleżanka wygrała między szkolny konkurs matematyczny i ma IQ 110. Większośc noblistów ma 120 I! albo zespół aspargera i 110. Generalnie to ja mam to samo i to się tyczy ludzi inteligentnych, przekonanie,że inteligencja nam wysatarczy do wwszystkiego i można iśc przez życie, a potem się okazuje, że jednak ona po 20stym roku żźycia nie wystarcza i trzeba zapieprzać i to daje głównie sukces. Potem ludzie z niższym IQ osiągają więcej i uchodza za autorytety intelektualne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No to w sumie spoko. Po prostu trzeba mocno cisnąć i dużo pracować. To nawet pokrzepiające jest. Ja nie zawsze pracowałem wystarczająco dużo. Myślę, że do takiego konkursu z matematyki to zależy od zadań, bo często niektóre schematy rozwiązywania zadań się powtarzają, więc jeśli się przerobi ich wystarczająco dużo, wtedy jest łatwo. Tak było choćby na maturze rozszerzonej z matematyki.

Najgorsze to są takie zadania, które są nieschematyczne, gdzie trzeba wpaść na jakiś pomysł albo znaleźć jakąś zależność, tu czasem jest lipa, bo się siedzi i się nie widzi.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale za moimi cyframi w IQ nie idzie zadna ciekawa umiejetnosc poza wykrecaniem rąk w strony w które nie powinny sie wykręcać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
zabstyl
mnie nie przeraża bo ani ja za mądry ani za piękny ale wystarczy spojrzeć
KToś kończy studia, uczy się jezyków, robi jakieś granty kursy- 2,5 koła na ręke
Jeremy Meeks sie urodził, wpyerdolił typkowi aż prawie go zabił- zarabia miliony bo ładnie wyszedł na mugshocie
No świat klaunów


Moim zdaniem inteligentny jesteś Zabstyl no i laski też do ciebie piszą, więc chyba z urodą też jest spoko. Do mnie to tak jedynie od czasu do czasu, ale rzadko czy tam się zdarzyło, że jakaś mi wysłała szkolną walentynkę czy coś takiego.

To może spróbuj się zastanowić w czym jesteś dobry i to rozwinąć.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To już lepiej kababa kręcić niż ręce, lepsza kasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pomyśl o marketingu internetowym jak chcesz kręcić gruby hajs szybko. Wiem, że to brzmi chxjowo, ale dobre talary z tego są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ogólnie warto się w czymś specjalizować. Ja próbowałem łapać wiele srok za ogon i przez to się dużo czasu traci.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
zabstyl
Wygląd > Iq
Jeremy Meeks jest d****em i kryminalistą i zarabia grube miliony, ohajtał się też z milionerką


ale ona jest marna , chociaż jakby mi dobrze zapłaciła to ewentualnie mógłbym ja wyrvchac , ale nie na trzeźwo napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No i właśnie, dlatego to ona musi być bogata, a nie on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on ją przywalił w rogi i mu wybaczyła xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium