SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już idę spać chłopacy. W sumie to ciągle bym spał najchętniejxd ja naprawdę nie wiem jak ci zdrowi ludzie to robią, że codziennie wstają rano do pracy albo do szkoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
To dobranoc , ja także idę w kime, bo muszę odespać, ranne wstawanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Panowie czy przypadkiem hinduizm nie był sprężyną Ariów? To nie oni go wymyślili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mniej więcej. Dość tez powiedzieć że nasz Światowid ma cztery twarze tak jak hinduistyczny Brahma... o czym też już pisałem ze 100 razy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pisałeś, pisałeś, ale teraz pojawiają się informacje, że starożytna cywilizacja europejska została podbita tutaj przez Ariów, którzy geenralnie wszystko podbijali więc to oni chyba jednak są najciekawsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja na pewno nie chciałbym zaczynać wszystkiego od początku i mam nadzieję, że reinkarnacji nie ma. W życiu było ok i wiele fajnych chwil, ale jakbym sobie pomyślał, że znowu bym się odrodził i znów od początku bym to wszystko robił to mnie mdli. Idea raju jest dla mnie o wiele lepsza

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pilek coś tam pisał, że bóg by zabierał dusze a nie pozwalał jej po świecie chodzić
to skąd te słynne opętania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale złe dusz idom do piekła
a tam Diabeł jakiś z polecenia swojego szefa pewno po złości wypuszcza
jakieś dusze żeby robić bardache

ma senz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To czemu bóg pozwala na takie coś jak jest wszechmocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jacob2904
Ja na pewno nie chciałbym zaczynać wszystkiego od początku i mam nadzieję, że reinkarnacji nie ma. W życiu było ok i wiele fajnych chwil, ale jakbym sobie pomyślał, że znowu bym się odrodził i znów od początku bym to wszystko robił to mnie mdli. Idea raju jest dla mnie o wiele lepsza


Raj i reinkarnacja nie muszą się wykluczać. Podobno jest wiele rajów, niektóre służą jako urlop dla dobrych dusz pomiędzy wcieleniami, a niektóre już są na stałe dla tych co sobie na prawdę zasłużyli czy tam są oświeceni. Podobno też, jak wracamy w zaświaty to dostajemy takiego pozytywnego kopa (1000 razy przebijającego najlepsze ziemskie fazy/ogromny poziom pozytywnych neuroprzekaźników) że znowu mamy (niestety) ochotę wracać na Ziemię aby się rozwijać

~ źródła: religie indoeuropejskie, hinduizm i książka Wędrówka Dusz Michaela Newtona :P

Ja np. sobie nie wyobrażam żeby ktoś po jednym i w miarę dobrym życiu był już gotowy do spotkania ze Stwórcą. Nie widzę też lepszego logicznego wytłumaczenia na: dlaczego urodziłem się właśnie teraz, w tym ciele, dlaczego jako człowiek i dlaczego w ogóle, niż reinkarnacja.
Ateizm mówi że po śmierci nie będzie nic. A przecież przed narodzinami też było nic, a jednak BUM i jednak odbieramy ten świat. Co pozwala mi twierdzić że poczucie "ja" to coś więcej niż mózg.

Myślę też że ludzkość logicznie stwierdziła istnienie duszy na podstawie zadawania sobie właśnie tych pytań, a nie żeby "straszyć ludzi i dzięki temu rządzić światem" czy że to jest "wiara". Na tej samej zasadzie możemy pomyśleć o globalnym ociepleniu. To że istnieje grupa ludzi którzy chcą na tym dorobić, to jeszcze nie znaczy że ten problem nie istnieje...




Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-07-01 14:05:09

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium