SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
;-\ no to już całkiem lipton. Polacy rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ta, żołnierze przeklęci lokalni bohaterowie, na szczęście złapani przez władze ludową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
pierwszego męża babki zastrzelił tez akowiec, ale on było milicjantem


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-10-28 20:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Imo to zależy po prostu od człowieka ( i tu raczej psychoterapeuta by i tak nic nie dal ) i nie chce żeby to zostało zrozumiane jako "naśmiewanie " bo to śmieszne nie jest
Mój Dziadek sobie np nie strzelił i po wojnie poszedł normalnie do pracy podobnie jak jego koledzy którzy także brali udział w wojnie i dożyli normalnie starości , podobnie jak gloryfikowani Powstańcy Warszawscy którzy do dziś jeszcze zyją
Btw
A co do tej terapii "poznawczo behawioralnej " to powiem tak , jeżeli komuś to pomagato to ok ,ja do tego nic nie mam ,ale dla mnie to zwykle pranie mózgu


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-10-28 20:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No to rozumiem Twoje podejście Żaba do polskich narodowców, którzy faktycznie są "różni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
W ogóle Zabstyl poruszył teraz ciekawą kwestię - większość narodu ślepo gloryfikuje Żołnierzy Wyklętych. A ile razy mam okazję pogadać na ten temat z kimś ze wschodniej części naszego kraju, to zdecydowanie słyszę mniej przychylne opinie względem tej grupy ludzi.
Możesz Żabol przybliżyć swój punkt widzenia oraz osób starszych, które miały w Twoich rejonach bezpośrednio do czynienia z Wyklętymi? Takich historii nie usłyszy się w telewizji czy na mainstreamowych stronach, gazetach, książkach


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-10-28 20:30:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja nawet po żółnierzach dzisiaj widzę, że oni mają drugą anturę prywatnie, mało patriotyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Dlaczego kobiety się tak denerwują jak facet nawet w żartach mówi o tym, że powinny zajmować się domem i gotować? XD nigdy nie widziałem żeby jakiś facet spinał się jak kobieta mówi do niego że powinien umieć coś naprawić w domu czy inne takie
Ciekawe i dosyć zabawne zjawisko, straszny ból dupy mają o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bo jom chcesz zamknąć w złotej klatce!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
shooto
No tak, najbardziej efektywna metoda. Poznajesz swoje złe przekonania i starasz się zauważać gdzie popełniasz błędy myślowe. Pracujesz sam nad sobą, przy asyście terapeuty, a nie że ktoś ci mówi jaki to zaj**isty jesteś i będzie dobrze

Sorry shooto ale :
-Masz swój mózg i sam myślisz i TY jesteś panem samego siebie
-nie popełniasz "błędów myślowych " ty jesteś panem swojego "jestestwa" i swoich myśli
- po co tu terapeuta? , ty masz swój , mózg/rozum i swoje myślenie , ty podejmujesz decyzję , ty jesteś inteligentny , ty masz swoje zdanie ,a nie żaden terapeuta który to zrobi za ciebie
Sorry ale ja to tak postrzegam
Na hvja tu pasozyt - terapeuta/hohsztapler ?
Pozdr spadam



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-10-28 23:52:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium