SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie to co oświecone śpiewanie magicznych pieśni w trakcie rytuałów z dymem i magiczną wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle to gzdie sie podziali koledzy co twierdzili, że ciepło latem zabije wirusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rytuały to element wiary bo ci którzy je stworzyli mają swoje poglądy na to jak konkretnie wygląda jakaś tam niematerialna rzeczywistość. Ale to że ogólnie istnieje coś to nie wiem czy to tylko wiara. Jakie jest lepsze wytłumaczenie od prawa karmy, na to dlaczego mamy ciało które mamy, dlaczego jako człowiek, dlaczego akurat w tych czasach i dlaczego te poczucie "ja" w ogóle się pojawiło?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko nie wziąłeś pod uwagę, że są zwierzęta które też mają poczucie "ja" i to jest luka dość istotna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wziąłem pod uwagę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I właśnie się pytam co determinuje to że "ktoś" będzie obserwował ten świat z perspektywy zwierzęcia a inny "ktoś" z człowieka

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale są na to twardsze dowody niż Ci co mają dowody na islam albo żydowskiego bożka stolarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakieś są np badania Iana Stevensona, ale dla mnie ważniejsze jest to że nie znalazłem logiczniejszego wytłumaczenia. Według ateizmu po śmierci zapadasz w nicość która trwa wiecznie, a przecież czy nie byliśmy w tym samym punkcie przed narodzinami? Nie mieliśmy procesów mózgowych bo nie mieliśmy mózgu, a tu nagle YEB i jesteśmy nie wiadomo czemu
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wicca mówi wam to coś ?

od jakiegoś czasu poważniej zgłębiam temat
w zasadzie zawsze było mi blisko do tych tematów ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No i wiadomo że ludzkość na przestrzeni wieków była nieraz wykorzystywana przez różnych przywódców religijnych do własnych celów, ale to jeszcze nie znaczy że religie "powstały po to aby kontrolować ludzi" czy coś w tym stylu. Raczej chodzi o próbę wyjaśnienia tego tajemniczego "ja". A to że ktoś przy okazji mamił tym ludzi (mówiąc że on na pewno wie jak to KONKRETNIE wygląda) to już inna historia


Zmieniony przez - Puar w dniu 2020-10-26 16:26:56

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium