SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Shania Twain 55 lat




Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-06-26 22:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
stopy>cycki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Depepel to ci od mennicy no nie? Też bym se trochę hajsu wziął z mennicy, ale by mnie pewnie złapali. Ciekawe czy łatwiej jest zgarnąć hajs z banku czy z mennicy i jakie tam mają zabezpieczenia. Można też nieszablonowo, był taki koleś co zajmował się rozwożeniem pieniędzy do bankomatów i spyerdolil raz z hajsem. Teraz tylko trzeba znaleźć taką robotę i zatrudnić się, a następnie spyerdolic z hajsem.
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,18349940,skok-na-kase-w-swarzedzu-konwojent-mogl-ukrasc-nawet-8-mln.html

Pan z mojego Avka Lee Murray zrobił to zayebiscie tylko niestety poszedł siedzieć ale jego wspólas Paul Allen jest na wolności o ile pamiętam a hajs wsiąkł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja starsze baby, które starają się ukryć swój wiek zazwyczaj po szyi poznam, no ale i tak Shania dobrze się trzyma.

No to ciekawa historia Bane. Hajs pewnie dobrze ukryty.

No zrobiłoby się taki skok na mennicę albo na ten transporter kasy do bankomatów, ale ryzyko ogromne. No, ale ty Prosiak robiłeś jako ochroniarz to o kamerach, zabezpieczeniach, różnych jakichś tam bramkach wiesz co i jak więc mielibyśmy przewagę. W dodatku każdy coś tam trenuje, to by było łatwiej, no ale ryzyko sporo. Za taki napad to pewnie z dycha w pyerdlu będzie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ciężki temat naprawdę ciężki temat tylko na filmach to wygląda tak zayebiście w dzisiejszym świecie kvrewsko ciężko jest zniknąć ...wszędzie kamery kamery kamery i jeszcze raz cyfrowy świat
to już nie są czasy rewolwerów odcisków palców masek na twarzy i śmiałych zuchów gotowy zaryzykować ... poza tym jeżeli chodzi o banki i konwoje pieniężne to przepisy trochę inaczej wyglądają tam ochrona będzie strzelać , co do tego nie ma kvrwa żadnych wątpliwości

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Chociaż tak sobie teraz popatrzyłem Allena i ciekawe co teraz z nim, bo kule wylapał jakiś czas temu ale chyba żyje
https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/uk-news/2019/jul/13/man-convicted-of-britains-largest-heist-fights-for-his-life-after-being-shot-securitas-raid 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Shania fajna dziewczyna i bogata
chociaż już zaczyna kwaśnieć wiek ją powoli łapie , najlepiej wyglądała po mojemu koło czterdziestki plus/minus piękna wtedy była

nie wiem w sumie co cię wzięło panie pilek na country girls ale skoro tak to młoda Dolly Parton była świetna







Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/27/2021 9:35:21 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jak tam żyjecie panowie? U mnie zapyerdol, ale jeszcze dwa tygodnie i będzie luźniej.
Dzisiaj znowu nad wodę ruszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
dziś na 21 do kołchozu, 3 tygodnie nocek dał Pan dobrodziej
a jedna laska ma 4 tygodnie nocek

mam dziwne wrażenie, że kierownik naszego duetu nie lubi

dziś też ostatni dzień zera kalorycznego, docinam resztke smalcu do żył i lecimy z powolną masą, skonczyło sie babci sranie
ciśniemy też więcej z nauką

a wczoraj sie elegancko nayebałem jak księciunio, z miejsca imprezy odwoziła mnie locha którą nie za bardzo znam, chciałem żeby mnie wysadziła w połowie drogi cobym sie przeszedł, nwaet nie skomentowała tego kretyńskiego pomysłu tylko odwiozła mnie pod chate, rozsądne to było całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Skoro już jesteśmy w temacie napadów na banki i furgonetki z kasą, to przypomniał mi się film HEAT z 95 roku. Chyba go sobie znowu obejrzę.



3

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium