SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to jak zacząłeś to dokończ o co poszło Smaka narobi i zostawi z niczym


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2018-12-07 09:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Znalazl sie stary znajomy, ktory zgwalcil 7 lat temu moja przyjaciolke. A myslal, ze juz przestalismy szukac


Zmieniony przez - grind w dniu 12/7/2018 9:49:35 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to spoko, tak to już jest z tym zdrowiem. To musiał mocno dostać po mordzie skoro na nim ręką się trochę połamała. Do wesela się zagoi. U mnie niestety też niezbyt dobrze, bo sraczkę mam i musiałem wstawać do kibla o 2 w nocy i się średnio wyspałem i mam nadzieję, że nie wpłynie to znacząco na regenerację po silce.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-12-07 10:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jeden dzien ci nie zaszkodzi, tylko uzupelnij plyny. Moze warto jeden dzien sobie zrobic przerwe. Elektrolity.
Ja teraz bede mial przerwe znowu kilka tygodni. Na leb kilka siadlo, czolo bo ch** wierzgal, ale nic nie czulem w trakcie. Za to jak zaczelo nap*****lac to juz wiedzialem, co jest grane.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
powiem Wam treningi takiego sportowego boksu na ulicy są chuya wartee
dlaczego tak uważam? brak obycia z kośćmi
ciosy wyprowadzane z rotacją itp tyle składowych, że się w pale nie mieści
a majciarzowi nie wiem co bym zrobił...jakby to był ktoś z rodziny (w sensie skrzywdził kogoś z rodziny) to pewnie bym go zabił w jakiś taki mądrzejszy sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czy Ty przypadkiem policjantem nie jesteś Antos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
pilek
Czy Ty przypadkiem policjantem nie jesteś Antos?


no, no chciałbyś
pracowałem w takiej jednej służbie, gdzie ganiałem złodziejów po dworcu i ogólnie innych szubrawców i z policją miałem bardzo blisko
nawet mnie namawiali - gadali o AT i takie tam..
ale jak się pozna to od środka to jest nieciekawie

we własny biznes poszedłem, klub walki otworzyłem swój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A w jakiej mieścinie znajduje się Twój klub? Jeśli można wiedzieć oczywiście. Może byłaby szansa na jakąś wymianę doświadczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Wrocław
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Antos098
powiem Wam treningi takiego sportowego boksu na ulicy są chuya wartee
dlaczego tak uważam? brak obycia z kośćmi
ciosy wyprowadzane z rotacją itp tyle składowych, że się w pale nie mieści



I jeszcze sprawa którymi kostkami uderzać. Dzisiaj się powtarza jak mantrę żeby celować dwoma pierwszymi, a w czasach walki bez rękawic celowano trzema ostatnimi (przy czym ostatnia wchodzi tylko w delikatny kontakt). Nadgarstek jest w stabilniejszej pozycji tym sposobem
Ktoś może powiedzieć:
"A-a-ale będzie boxing fracture (złamana kość śródręcza najmniejszego palca) przy celowaniu trzema kostkami!" - a mi się wydaje że ryzyko trafienia TYLKO najmniejszą kostką jest największe przy wyprowadzaniu sierpów poziomym ułożeniem pięści (wystarczy że rywal lekko uchyli głowę w swoją lewą stronę i wtedy o to łatwo). A nie przy metodzie uderzania trzema kostkami ogólnie...


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-12-07 15:17:35

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium