SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4660449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Trzeba koksować, żeby nie zwariować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31474
awans społeczny się marzy
piniomszki mieszkanie auto eleganckie
złodziejstwo

a dlaczego inni majo a ja nie ?
powinni zabrać tym co maja za dużo i dać biednym też
powinno być tak że jak chcesz mieć firmę albo zostać sobie inżynierkiem jakimś to musisz płacić też na biednych a jak nie to won do normalnej prawdziwej pracy
przez takich "mecenasów" to w Polsce jest bieda , bo nazarabiają nie wiadomo ile pieniędzy i potem nie zostaje nic dla normalnych ludzi
niema co dać dla bezrobotnych , a jak ludzie nie pracują to skąd mają mieć pieniądze ?
ja na piwo nie mam a oni szampany będą pić z prostytutkami ?!

nie powinno być tak że jedni są lepsi od innych
powinna być równość

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie. Ja to np nie mogłem skończyć medycyny bo mnie nie było stać. Nie że się nie nadaje bo byłbym świetnym chirurgiem tylko przez system kastowy się nie dostałem na studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba od soboty rozpoczynam współpracę z trenerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31474
no byłbyś wspaniałym lekarzem
najlepiej psychiatrą na zamkniętym oddziale
tak żebyś miał władzę na tymi nieborakami

jakim trenerem ?
co ty pyerdoilisz ?
masz już prawie 30 lat
dostałeś poważną pracę w "Januszeksie"
a ty cały czas jakieś dziecinne sporty i trenowania



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2020-12-10 22:09:08

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Kvrwa jednak chvjnia. Babka mi odpisała, że stypendium doktoranckie w przeciwieństwie do stypendium rektorskiego, które kiedyś miałem wlicza się do dochodu jako dochód niepodlegający opodatkowaniu. Będę musiał se dorabiać. Myślałem, żeby trochę przyoszczędzić, bo jak mi się doktorat przeciągnie na 5 rok, a tam tylko 50% osób dostaje i nie jest tak łatwo dostać, bo niektóre zakłady publikują jak poyebane. Trzeba będzie dorabiać na boku, bo jak nie to się będzie gruz jadło.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
ciezko w tej polszy jak w afryce, ch** w dupe k***a
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zabstyl wchodzisz na cyklon w końcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. W końcu zacznę ćwiczyć jak człowiek xD
Agares witamy na wolnym rynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium