SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Canelo vs Saunders. Ciekawe zestawienie i trudna walka dla Canelo. Moim zdaniem to dla Canelo większe wyzwanie niż walka ze Smithem. Saunders już rozpoczął promocję walki.


1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dobrze, że w "instrybytor" nie strzelił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no no dobrze dobrze
jakby w instrybutor strzelił mogłoby yerdolnąć

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Szkolenie polskiej policji to jest k***a dramat :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Idę na pakiernie, można już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Możesz, jeśli jesteś członkiem jakiegokolwiek związku sportowego. Najtaniej wychodzi wyrobienie członkostwa w PZPL (dla niewtajemniczonych - Polski Związek Przyciągania Liny)


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2021-02-28 21:17:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kvrwa
to jest taki kabaret że pan Daniec i pan Laskowik by tego nie wymyślili ani mistrzyni Lipińska

ostatnio miałem za dużo czasu wolnego teraz mnie znowu ciśnie i mam za mało chciałbym ten box przyatakować ale nie wiem jak to wyjdzie z tymi obostrzeniami stępieniami i wydziwianiami , pewno znowu od kwietnia maja wszystko ruszy do jesieni a potem ?!

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Yoshi87
Szkolenie polskiej policji to jest k***a dramat :(


powiem wam jedną rzecz trochę ze swojego punktu widzenia i trochę ze swojego doświadczenia ono nie jest tożsame z policyjnym ale w jakimś stopniu zbieżne

tutaj nie tyle winni są policjanci co społeczeństwo jako takie
poprawność polityczna, życzeniowy stosunek do rzeczywistości i roszczeniowe podejście

każdy chciałby mieć porządek spokój ład ale jednocześnie broń Boże kogoś palcem ruszyć , bo zaraz hurr durr a brutalność a łamanie praw a faszyści a milicja a konstytucja a chvj wie co jeszcze
( oczywiście innych to gonić można byle nie mnie) taka mentalność Kale ... aleee bym wpadł z rasizmem , powiedzmy taka knajacka mentalność

i policjant (tak jak i ochroniarz) najpierw zastanawia się czy może podjąć jakieś działanie żeby sobie życiorys nie nasrać taka jest prawda , a zbóje chvje i inne rozpuszczone gnoje doskonale wiedząc że są w dużym stopniu nietykalni i musieliby chyba z siekierą zaszarżować na tego biednego milicjanta wtedy może by się odważył strzelić w łeb
to ustawodawca rozbisurmanił to dziadostwo ten sam ustawodawca który jest wybierany w wyborach więc będzie łechta społeczeństwo na wszystkie możliwe sposoby a jednym z najprymitywniejszych i najgłupszych jest podbijanie ego i podbijanie pychy u chamstwa i u prostactwa

prawda jest taka że większość policjantów i innych ludzi na służbie doskonale wie jak mogłaby sobie błyskawicznie poradzić i spacyfikować łobuza jak sprawę wyjaśnić niestety prawo nie stoi po ich stronie , tam było bezpośrednie zagrożenie życia zdrowia i mienia jednak od policjantów i innych ludzi na służbie zaczyna się wymagać nadprzyrodzonych zdolności i możliwości powinien zrobić żeby było dobrze bez strat i broń Boże bez użycia przemocy bo to źle wygląda w mediach , podobnie miała się sytuacja przy niedawnej próbie zatrzymania typa i oddaniu wielu strzałów jednak strzelano tak jak można było strzelać gdyby typ wiedział że będą walić prosto w niego zastanowiłby się , a jeśli nie tym gorzej dla niego

w mojej ocenie nie jest problemem wyszkolenie funkcjonariuszy w obu przypadkach a możliwości prawne działania jakie dostają i jakimi operują , to też są ludzie i mają z tyłu głowy że system nie stanie po ich stronie ani społeczeństwo

najlepiej wszystkie służby rozbroić i pozbawić wszelkich uprawnień bo przecież nikt mnie nie będzie tykał nikt nie będzie mojej wolności naruszał a w razie "W" płacz i obwinianie wszystkich dookoła
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904


Fajnie, że nayebali temu futboliście.




panie Agares no co też pan opowiada
trudno tam dojść prawdy i przyczyny kto zaczął i komu się należało

ale trudno mi sobie wyobrazić powód żeby tak człowieka zmacerować nie wiem jakiegoś pedofila czy gwałciciela na gorącym uczynku złapać czy innego zbója podpalacza porywacza

ale żeby w zwykłej męskiej bójce tak faceta zmacerować żeby kilka godzin operacja trwała ratująca zdrowie to już trudno nawet nazwać przesadą to już chyba coś z głową mają chłopaki

trzeba nad sobą panować wiedzieć kiedy powiedzieć basta no jak już leżał rozklepany jak kotlet w niedzielę to wystarczy

i jeszcze te gadki ... pokazaliśmy wyrozumiałość bla bla bla ... no żeby ich w więzieniu nie nauczyli co to znaczy być twardzielem i męska gra bo tam może mma być za mało

powiadam jeszcze raz , jak już jeden drugiemu dał szkołę rozumiem maznąć jeszcze ze dwa trzy razy żeby zaakcentować sprawę i starczy

wyobraźmy sobie co by było gdyby wszedły jeden gong za dużo !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium